o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Inowrocław. Pożar kamienicy. Zginęła matka z małymi dziećmi

7
Podziel się

Tragiczne doniesienia z Inowrocławia. W pożarze kamienicy zginęła 31-letnia matka z trojgiem małych dzieci. Strażakom udało się opanować ogień. Na miejsce jedzie wojewoda kujawsko-pomorski.

Inowrocław. W pożarze kamienicy zginęły 4 osoby. Trwa akcja gaśnicza
Inowrocław. W pożarze kamienicy zginęły 4 osoby. Trwa akcja gaśnicza (Youtube.com/Inoonline PL)
bEiVZMwR

– Trwa dozór pogorzeliska celem wykluczenia ewentualnego dalszego rozwoju pożaru – powiedział w rozmowie z TVP Info kpt. Jarosław Skotnicki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Inowrocławiu.

Służby potwierdziły śmierć 4 osób ewakuowanych z pożaru: matki i jej trzech córek w wieku 3 miesięcy oraz 4 i 5 lat. Po godz. 14 zakończono akcję gaśniczą. Wzięło w niej udział 11 zastępów straży pożarnej.

bEiVZMwT

Na miejscu jest powiatowy inspektor nadzoru budowlanego. Trwają czynności z udziałem biegłego. Kondygnacja, na której wybuchł pożar, zostanie wyłączona z użytkowania. Mieszkańcom zostaną zapewnione mieszkania zastępcze.

RMF FM ustaliło nieoficjalnie, że pożar wybuchł w mieszkaniu przylegającym do tego, w którym znajdowała się matka z dziećmi.

Przyczyny pożaru będą ustalać służby. Policja poinformowała, że w związku ze śmiercią 4 osób zostanie wszczęte prokuratorskie śledztwo.

bEiVZMwZ

Na miejsce pożaru jedzie wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

Inowrocław. Tragedia w kamienicy. Pożar "trudny do opanowania"

Wnętrze kamienicy zostało przeszukane. Wszystko wskazuje na to, że pozostali mieszkańcy budynku wyszli z niego o własnych siłach.

bEiVZMxa

Ogień wybuchł na poddaszu w trzykondygnacyjnej kamienicy przy ul. Orłowskiej 6 ok. godz 13. 31-letnia matka z trojgiem dzieci została ewakuowana przez strażaków. Rodzina była nieprzytomna. Mimo reanimacji nie udało się ich uratować.

- Pożary w starych kamienicach są bardzo trudne od opanowania – powiedział w TVP Info rzecznik prasowy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej Paweł Frątczak. Dodał, że wynika to m.in. z drewnianych elementów konstrukcji budynku.

Zobacz także: Zobacz też: Brudne buty w Sejmie. "Nowy poseł chce się wyróżnić za wszelką cenę"
bEiVZMxb

Źródło: pomorska.pl, metropoliabydgoska.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEiVZMxu
KOMENTARZE
(7)
Piotr
2 lata temu
Dlaczego w budynkach wielorodzinnych nie są montowane alarmy przeciw pożarowe jak w każdym cywilizowanym kraju, ludzie mamy 21 wiek, a to tylko odrobina taniej elektroniki, ale bardzo skutecznej i ratującej ludzkie życie, moim zdaniem to wina ustawodawcy, który często zajmuje się glupotami, a nie realnymi problemami ludzi.weźcie się w końcu do roboty i ewentualnych winnych szukajcie wśród siebie. Chciałem jeszcze zauważyć ,ze bycie pijanym we własnym domu nie jest w Polsce przestępstwem!!!
Ewa
2 lata temu
Boże jakie to smutne sama jestem matka nie wyobrażam sobie takiej tragedii
Batalion Chło...
2 lata temu
Ave 500+! Jak coś się komuś stanie, to wina Tuska? Dlaczego? Bo to wszystko wina Tuska!
bEiVZMxv
Mama
2 lata temu
Małe Aniołki chociaż są z Mamusią... opłakuję tą straszną śmierć bezbronnej Rodziny
fakty
2 lata temu
Co? Inowrocław? No proszę ,to kolejny przykład na to, jak stary Brejza dba o własne interesy a bezpieczeństwo mieszkańców ma głęboko w du.....
pytam
2 lata temu
Kto w tym mieście jest prezydentem że pozwala zginąć matce z małymi dziećmi? Pytam!!!! KTO RZĄDZI?
...
2 lata temu
Na miejscu jest powiatowy inspektor nadzoru powiatowego.. ciekawe kto to pisał Kondolencje dla najbliższych (*)(*)(*)(*)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić