pogoda
Bywało lepiej…
aktualizacja

Inowrocław. Uroczyste otwarcie pięciu pasków farby

122 reakcje
0
0
122
Podziel się

Na terenie Galerii Solnej w Inowrocławiu powstała strefa parkowania dla motocykli. W ceremonii otwarcia czterech nowych miejsc uczestniczył prezydent miasta, Ryszard Brejza.

Inowrocław. Uroczyste otwarcie pięciu pasków farby

Otwarto cztery nowe miejsca parkingowe dla motocykli. Uroczyste przecięcie wstęgi odbyło się na parkingu Galerii Solnej. Trwał w tym czasie XV Zlot Motocyklowy na Soli. W wydarzeniu wziął udział m. in. udział Ryszard Brejza, prezydent Inowrocławia.

Prezydent co roku wspiera i uczetniczy w Zlocie Motocyklowym "Na Soli". Natomiast inicjatywa utworzenia miejsc postojowych dla motocykli była inicjatywą klubu motocyklowego Rider's Club, którą realizowaliśmy razem z podmiotem prywatnym, na terenie prywatnym, tj. na terenie Galerii Solnej. Miejsca te zostały oddane do użytku podczas zlotu motocyklowego – powiedziała w rozmowie z o2 Adriana Herrmann, Naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Inowrocławia.

Nową inwestycją chwali się też dyrektor galerii. Emilia Iwancin twierdzi, że są one specjalnie oznakowane. Według zapewnień, mają też być o połowę mniejsze, niż te zwykłe, wyznaczone dla samochodów.

Wśród naszych klientów jest sporo motocyklistów, więc postanowiliśmy udostępnić im komfortową strefę parkowania. Nie wykluczamy, że w przyszłości takich miejsc przybędzie - ogłosiła Emilia Iwanciw, która też uczestniczyła w otwarciu.

Nowe strefy mają zaradzić małej liczbie miejsc parkingowych. Dzięki wyznaczonym liniom, motocykliści według pomysłodawców nie będą już musieli zostawiać swoich maszyn na standardowych miejscach.

To dla nas duże udogodnienie. Mam nadzieję, że kolejne inowrocławskie instytucje wezmą przykład z Galerii Solnej i w mieście pojawi się więcej miejsc, gdzie będzie można bezpiecznie i nie wadząc nikomu zaparkować motor - mówił Andrzej Skrobacki, prezes Rider's Club Inowrocław.

Mieszkańcy krytykują pomysł. Swoje zdziwienie nową inwestycją opisują w internecie. Według nich, przeprowadzenie uroczystego otwarcia zaledwie czterech miejsc parkingowych jest przesadą. Traktowany jest przez nich jako zwykły żart. Pomysł nie podoba się też samorządowcom.

Jestem jak najbardziej za tym, żeby takie miejsca powstawały, bo motocykliści mają problem z parkowaniem. Tylko przecinania przy tym wstęgi to już pachnie filmami Barei. Nie wspomnę już o przebraniu prezydenta, które ma sugerować, że jeździ na motorze - napisał na Facebooku Marcin Wroński, członek Porozumienia Jarosława Gowina".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

122
0
0
Polub o2 na Facebooku:
KOMENTARZE
(122)
Rasma
5 miesięcy temu
I plan wykonany. Premia będzie
max
5 miesięcy temu
Widocznie jego powołaniem jest fryzjerstwo
Wroc
5 miesięcy temu
A co to na zdjęciu? Fontanna jak we Wrocławiu, ino trochę mniejszo?
rambi
5 miesięcy temu
Tak wyglądają i wyglądały rządy PO w Polsce nie tylko w INOWROCŁAWIU
OnanBarbarzyń...
5 miesięcy temu
Ja dzisiaj będę przewodniczył ceremonii otwarcia puszki piwa. Napiszą o tym na wp?
Najnowsze komentarze (122)
Ciekawski
5 miesięcy temu
Pokropek był?
Polak i obywa...
5 miesięcy temu
Brejza to porażka wyborców.
Bart
5 miesięcy temu
Samorządowcy budzą się nagle przed wyborami. Dziwne dziwne....
Jerry
5 miesięcy temu
Brawo dla rządzących Inowrocławia, jak się bawić to się bawić, otwarcie z przciecięm wstęgi uroczysta popijawa a potem bal dla włodarzy tego miasta. I jest okazja do wypitki?
Mario
5 miesięcy temu
4 miejsca dla motocylistów.. gdzie? W galeriach powinny być ich 40. Zamiast cztery. Najlepiej jeden czy dwa pasy miejsc specjalnie dla motocyklistów. I zamiast przeciąć wstęgę to sam powinien na niej zaparkować motorem i powiedzieć, że to pierwsze z wielu takich miejsc
ryb_a
5 miesięcy temu
"zaparkować MOTOR - mówił Andrzej Skrobacki, prezes Rider's Club". Prezes ?! Pytam się prezes czego, klubu "motorowców" ?! A może "MOTÓR"? Przecież był kiedyś taki polski film ...
bareja
5 miesięcy temu
Co za cymbały. A dwa dni temu śmiali się że jakiś burmistrz otwierał zejście na plażę.
Kiko
5 miesięcy temu
Parodia z żenadą w roli głównej
Mini Strand
5 miesięcy temu
Bo wy nie rozumiecie. Jak na Inowrocław to naprawdę ogromny sukces!
behemot
5 miesięcy temu
Głupi naród wszystko kupi.Jak sukcesów brak to cztery paski na asfalcie prawie jak wieżowiec.
ak001
5 miesięcy temu
Ksiądz był? Poświęcił? Nieee? To się nie liczy. Niech ciacha jeszcze raz tą wstążkę, ale już z księdzem i hymnem. Bareja się kłania.
wawa
5 miesięcy temu
Wczoraj w Faktach TVN śmiali się z Wojewody Pomorskiego (PiS), że w garniturze przecinał wstęgę otwartego wcześniej zejścia na plaże w Stegnie. Tu ojciec słynnego Brejzy przecina wstęgę otwierają przed galerią 4 miejsca dla motocykli. To już TVN-u nie śmieszy. Taki to obiektywizm TVN-u. Od razu odpowiem, że wcale nie twierdzę, że TVP jest obiektywne. Podsumowując te media niczym się nie różnią poza poglądami.
Wjozef
5 miesięcy temu
CZEKAMY na parking Dla rowerow oraz hulajnog,ktore sa ostatno w modzie
ski 54
5 miesięcy temu
A toi toi też były ?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić