Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

ISIS ma listę ponad 8 tysięcy ludzi do zgładzenia

68
Podziel się:

Są na niej nazwiska i adresy. Na "liście śmierci" Państwa Islamskiego jest dokładnie 8786 osób.

ISIS ma listę ponad 8 tysięcy ludzi do zgładzenia
(Wikimedia Commons CC BY-SA, Alibaba2k16)

Zestawienie ludzkich celów ujawnili hakerzy powiązani z ISIS. Nazywają się Zjednoczonym Cyberkalifatem. Listę nazwisk podali przy okazji publikacji wideo, w którym grożą Donaldowi Trumpowi.

Mamy wiadomość dla Amerykanów, a przede wszystkim dla waszego prezydenta. Wiedz, że nadal walczymy przeciwko tobie. Wiedz, że twoje kontrataki sprawiły, że jesteśmy silniejsi - grożą prezydentowi Stanów Zjednoczonych.

Na liście są głównie Amerykanie. Nie pierwszy raz pojawia się informacja o zestawieniu osób, które ISIS chce zabić, ale pierwszy raz są na niej nazwiska i adresy - informuje "Metro". Wcześniej terroryści mówili, że chcą zgładzić 40 osób powiązanych z administracją prezydenta USA. Później rozszerzyli listę o 76 wojskowych, 3,6 tys. nowojorczyków oraz 1543 osoby z Teksasu.

Zabijcie ich w tym miejscu, gdzie ich znajdziecie - wzywają stronnicy ISIS.

Mają ginąć od ataków "samotnych wilków". To strategia, którą od pewnego czasu przyjęło Państwo Islamskie. Takim "samotnym wilkiem" był m.in zamachowiec z Londynu czy z Berlina.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(68)
nick
5 lata temu
Pzrestańcie wreszcie nazywać tych bandytów i ich twór "Państwem Islamskim". To żadne państwo!
Yoki
5 lata temu
I bardzo dobrze, Amerykanie sie wszedzie pchają i to są konsekwencje. Brawo
.
5 lata temu
I tych samotnych wilków eurokołchoźnicy chcą nam wcisnąć w imię solidarności europejskiej i szantażu w postaci przykręcenia kurka z eurusami,jakie to demokratyczne)))
ziuk
5 lata temu
Tego nie da się wytępić bo to jest wielka polityka świata zachodniego . Gadanie o tym że zlikwidowało się jakiegoś przywódcę ISIS to zwykłe ble,ble - Tam każdy pastuch może stać się przywódcą , każdy kozi syn . Prawdziwi przywódcy są rozsiani po całym świecie i nie są związani z żadną religią
Antyislamk
5 lata temu
Kaczynski i Macierewicz tez sa na liscie!
śmieszek
5 lata temu
Cyberkalifatem, skisłem....
ala
5 lata temu
Nato pwinno uderzyc na isis razem z Rosja
ala
5 lata temu
Nato pwinno uderzyc na isis razem z Rosja
zzzzz
5 lata temu
zadna wiara nie uczy zabijac nawet islam .czemu muzulmanie to robia chyba im ktos pomieszszal wiare?
G
5 lata temu
Niech wracają do domu ci wszyscy muzułmanie :). Przecież Allah w swojej bezgranicznej miłości dla nich dał im pustynię, smród, ubóstwo, głupotę, zabobon. Czujecie !!! w swej nieskończonej miłości dał im całą dużą pustynię. Co za dobroć. Cała pustynia muzułmańska. A oni się buntują przeciwko jego darom i sięgają rekami po nasze ciężko wypracowane dobra.
G
5 lata temu
Taka jest polityka. Stan permanentnego zastraszenia i napięcia społecznego. Z kimś w końcu trzeba zawsze walczyć. Wojna to pieniądze. Dlatego wojna z tymi wielbicielami kóz nigdy się nie skończy bo społeczeństwo musi mieć powód do strachu. Wtedy są bardziej posłuszni i podatni na manipulację opinią publiczną. Co by to było gdyby na świecie był spokój. Ludzie by się nudzili i przychodziły by im głupoty do głowy :)
ecik
5 lata temu
Proszę tych panów aby dopisali do swej listy Antka ,Jarka i kilku ich zwolenników . Oraz łojca dyrektora.
u2,5
5 lata temu
zły tytuł artykułu ,powinno być"MORDERCY" a nie terroryści
sopot
5 lata temu
chorzy z nienawiści biedne ludki. Obojętnie w co ludzie wierzą to wiara przecież nie uczy nienawiści, agresji, przemocy czy pozbawienia życia innych osób? Cóż za smutny los sobie tacy ludzie gotują a za terroryzm na świecie obarczam kGB z Putinem na czele włącznie oby takich ziemia w końcu pochłonęła!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić