REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
26.11.15 (18:34)

ISIS za... Smoleńsk. PiS stawia warunki

Nieoficjalne informacje agencji Reutera wskazują, że PiS zgodę na przystąpienie Polski do międzynarodowej koalicji przeciw Państwu Islamskiemu uzależnia od przekazania informacji wywiadowczych zachodnich agencji na temat katastrofy w Smoleńsku.
WP.PL

Jeżeli zachodni partnerzy chcą zobaczyć polskich żołnierzy w Syrii, muszą spełnić życzenie Beaty Szydło. Jej rząd ma świadomość, że kwestia katastrofy smoleńskiej jest delikatna. W czasie gdy państwa zachodnie chcą ocieplania stosunków z Rosją przekonanie nowych polskich władz o winie Putina w sprawie Smoleńska może stać się poważnym źródłem niezgody. Niemniej zgodę na walkę z ISIS Polacy mają uzależniać od przekazania przez sojuszników tajnych informacji.

REKLAMA

PiS przygotowuje grunt do ponownego otwarcia śledztwa w sprawie Smoleńska. Z jednej strony wyłącza witrynę z rządowym raportem komisji Laska, z drugiej przygotowuje nowy zespół - Komisję Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego. To warunek niezbędny do tego, żeby powstać mógł nowy oficjalny i zgodny z przekonaniami PiS raport o tym, co wydarzyło się w Smoleńsku w 2010 roku.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij