REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
17.07.16 (07:47)

Jackson chciał poślubić 12-latkę

Gwiazdor muzyki pop miał zakochać się w 5-letniej córce swojego przyjaciela. Podobno kilka lat później "całkowicie stracił dla niej głowę". Tak przynajmniej twierdzi lekarz Jacksona Conrad Murray, który matrymonialne plany wokalisty opisał w wydanej ostatnio książce.
Getty Images

Michael Jackson szukał prawnej możliwości poślubienia dziecka. Gdy Harriet skończyła 12 lat, muzyk rzekomo chciał spytać jej ojca, Marka Lestera o zgodę na ślub. Jednak zarówno w brytyjskim, jak i amerykańskim prawie było to nielegalne.

REKLAMA

Gwiazdor był także zakochany w Emmie Watson. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że aktorka znana głównie z roli Hermiony w serii filmów o Harrym Potterze, miała wtedy 11 lat. Emma miała być jego drugą wybranką, na wypadek gdyby sprawy nie ułożyły się po jego myśli z młodą Lesterówną - informuje brytyjski "Express".

Złamał tajemnicę zawodową albo szuka sensacji. O rewelacjach dotyczących małżeńskich planów Jacksona dowiadujemy się z wydanej ostatnio książki Conrada Murraya. Były lekarz gwiazdora odsiedział już wyrok dwóch lat więzienia za spowodowanie śmierci piosenkarza.

Autor: Kamil Karnowski

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij