Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Paulina Kwiatkowska
|

Jak sylwester, to u znajomych. Znamy upodobania Polaków

0
Podziel się

39 proc. rodaków sylwestra spędzi na domówce, a na bal wybierze się tylko 8 proc. Ponad połowa z nas nie kupi w tym roku fajerwerków, a 15 proc. planuje wydać na alkohol powyżej 200 zł - wynika z ankiety przeprowadzonej przez Instytut Badań Pollster.

Jak sylwester, to u znajomych. Znamy upodobania Polaków
(Shutterstock.com)
bETCvXxh

*31 proc. woli poczekać na północ w domu. *Chęć świętowania na świeżym powietrzu lub na mieście zadeklarowało tylko 6 proc. respondentów. Co dziesiąty badany do ostatniej chwili nie podjął decyzji, jak i gdzie spędzi tę noc - podają Wirtualne Media.

Prawie co trzeci Polak chciał wydać na fajerwerki do 100 zł. 2 proc. ankietowanych było gotowych przeznaczyć na nie kwotę powyżej 200 zł. 55 proc. w ogóle nie zamierzało kupować sztucznych ogni.

Połowa respondentów na jedzenie i alkohol planowało przeznaczyć do 100 zł. 21 proc. chciało wydać na nie dwa razy tyle, a 5 proc. nie miało zamiaruwydawać na ten cel żadnych pieniędzy.

bETCvXxj

W badaniu wzięło udział 1000 interanautów. Ankietowani byli w wieku od 15 do 75 lat. Próbę dobrano w sposób losowo-kwotowy.

bETCvXxK
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić