Seweryn Dracki| 

Janusz Korwin-Mikke kontra Adrian Zandberg. Mistrzowski trolling

308

Do tego starcia musiało dojść wcześniej czy później, bo to jak wojna dobra ze złem. Tylko w tym wypadku nie wiadomo, kto jest kim. Prawicowy, konserwatywno-liberalny polityk Janusz Korwin-Mikke zadrwił z lewicowego, jeśli nie komunizującego posła Adriana Zandberga.

Janusz Korwin-Mikke kontra Adrian Zandberg. Mistrzowski trolling
(East News, Jakub Kamiński)

Sejm najnowszej kadencji będzie chyba najbardziej różnorodnym w ostatnich latach. Do poselskich ław trafili bowiem z jednej strony ultraprawicowcy z Konfederacji, a na przeciwległej, lewej flance są m.in. członkowie partii Razem, startujący pod zbiorczym szyldem Lewicy.

Z całą pewnością na przeciwległych biegunach znajdą się też tacy wyraziści politycy jak Janusz Korwin-Mikke i Adrian Zandberg. Pierwszy do politycznej szermierki ruszył jeden z najstarszych polityków w obecnym Parlamencie. O dziwo zaś, do ataku wykorzystał typowy internetowy trolling.

"Niezwykle rzadkie zdjęcie WCz.Adriana Zandberga trzymającego ręce we własnych kieszeniach" - napisał sarkastycznie Janusz Korwin-Mikke.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jego wpis z całą pewnością pił do przekonania funkcjonującego na prawicy, jakoby lewicowa polityka ekonomiczna polegała głównie na rozkradaniu majątku bogatych i zaradnych i dzieleniu go między biednych.

A wam które poglądy są bliższe? Polityka prawicy czy lewicy?

Zobacz także: Zobacz też: Korwin-Mikke odchodzi z europarlamentu. Przypominamy słynne wypowiedzi polityka
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić