o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|
aktualizacja

Jarosław R. zabrał głos w sprawie znęcania się nad żoną. Aktor wstawił mema

38
Podziel się

Radomski radny Koalicji Obywatelskiej i wieloletni aktor tamtejszego Teatru Powszechnego odniósł się do wyroku skazującego go za znęcanie się nad żoną w latach 2010-2017. Głos zabrał wstawiając do sieci wymowny obrazek.

Jarosław R. zabrał głos w sprawie znęcania się nad żoną. Aktor wstawił mema
(Zrzut: Teatr Powszechny)
bDzaMABh

Jarosław R. wypowiedział się zamieszczając w sieci internetowego mema. Grafikę dodał na swoim prywatnym profilu na Facebooku. Zdjęcie podpisane jest słowami: „Hejty lecom”. Jak można się domyślać, odnoszą się one do krytyki, jaka spadła na niego po opublikowaniu wyroku.

Sąd Jarosławowi R. za znęcanie się nad żoną wymierzył tylko 2 tys. zł. grzywny i 3 tys. zł. nawiązki. Przez adwokatów radomskiego radnego złożona została już jednak apelacja od wyroku, który jest nieprawomocny. Aktor został uniewinniony już w 2017 roku, kiedy to apelację wniosła prokuratura.

bDzaMABj

Jarosław R. miał „wszczynać awantury domowe” i „wyzywać żonę”. Ponad to, jego partnerka miała być też popychana i szarpana. Radny i aktor miał też jej „grozić pozbawieniem życia i zdrowia”. Według ustaleń w 2016 roku miał też uderzyć ją w głowę i doprowadzić do obrażeń. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Jarosław R rozmawiał z Gazetą Wyborczą, na łamach której stwierdził:

Nie ma tu nic do komentowania. Jeden sąd już stwierdził, że jestem całkowicie niewinny. Żona złożyła 10 pism, w których przeprasza sąd i mnie, że ją poniosło w wyniku emocji po naszym rozstaniu

bDzaMABp
Zobacz także: Zobacz także: Jak rozpoznać przemoc ekonomiczną i psychiczną. Dzieje się bliżej, niż myślisz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDzaMABq
bDzaMABK
KOMENTARZE
(38)
PL
rok temu
Retraktorze Opas: To nie kaktor tylko komediant... Komediantów ci u nas dostatek...
GOŚĆ
rok temu
BŁAZEN
Regar
rok temu
Pierwsze słyszę o tym aktorze. Pierwsze słyszę też, że w (fi donc...) Radomiu mają teatr. Myślałem, że tam jest tylko lotnisko.
bDzaMABL
KUBA
rok temu
No tak, wzmianka w linku, że to radny koalicji obywatelskiej został skazany byłoby niepoprawne politycznie.
Lolek
rok temu
Dawno temu ja byłam pracownikiem pewnej firmy a Jarosław R petentem. To w jak chamski sposób poniżał pracowników tej firmy na długo pozostało mi w pamięci. 20 lat temu takich osób z pretensjonalnym podejściem do innych było mniej niż teraz i po zawodzie jakim wykonuje ten pan, można było się spodziewać kultury, taktu i opanowania. Więc skoro obcym ludziom ubliża i poniża oraz porównuje ich do końcowego efektu wydalania niestrawionych resztek pokarmów, to jakoś mnie nie dziwi sprawa w sądzie z własną żoną. Poza tym bycie osobą publiczną do czego chyba zobowiązuje. Szkoda, że coraz mniej jest zawodów, których przedstawiciele mogliby z góry zostać uznanymi za poważanych. Współczuję tylko współpracownikom, bo patrząc na repertuar Teatru w którym ma angaż, to gra w wielu sztukach i nerwy w pracy wątpię aby trzymał na wodzy.
Najnowsze komentarze (38)
dd
rok temu
Opozycjonista od damskiej bokserki ?
mary
rok temu
Ta afera ma podłoże polityczne i jest związane z konkursem na stanowisko dyrektora teatru. A jak w tym wszystkim czuje się druga strona tego koszmaru? Kobieta odczuwa tak silny stres, który ma wpływ na jej zdrowie i życie. Tym bardziej, że jest osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności, z powodu, bez mała, całkowitej utraty wzroku. Czy ktoś o tym pomyślał. Zachęcam do poczytania o jej chorobie – barwnikowym zwyrodnieniu siatkówek i obejrzenia filmu p.t. Carte blanche
marcowy
rok temu
Rabenda to mierny aktor grywający role epizodyczne, więc musi się na kimś wyżyć.
Grania
rok temu
Nawet w domu grał role ? Poczuł się wielki? a wygląda drobno? czy już taki gen , damskiego boksera?
znamy wasze m...
rok temu
usłużne media okupanta chronią swoich bandytów. gdyby to był jakiś ksiądz czy ktoś z PiS-u to by nie zasłaniali oczy, nazwisko też byłoby w tytule, jeszcze POdkrecone nienawiścią.
łorzeł
rok temu
Widocznie zasłużyła. Kiedyś życie było prostsze...
xxx
rok temu
No to sobie nabrałeś i masz poważny problem do końca zycia
Maria
rok temu
Popychana i szarpana. To chyba każdy wie,że żona potrafi tak wyzwać męża ,doprowadzić do awantury i nagrać jako niewiniątko swoją osobę. Facet chce wyjść więc ją odpycha,a szarpanie odbywa się przy drzwiach bo nie może sie wydostac. Jest wiele kobiet naprawdę pokrzywdzonych , ale te szarpane latami są sobie same winne. U nas nie Afryka ,pomoc jest dostępna od razu a nie po latach.
bDzaMABD
robert nie og...
rok temu
dlaczego najwięcej jest polityków ze Wschodniej Polski
Mietek
rok temu
moja, była już, żona oskarżała mnie o pobicia, wyzwiska, ... miałem niebieską kartę, najazdy policji, kobiet z MOPS-u, w prokuraturze art. 207 Kodeks karny ..... całe szczęście, że sąsiadka, starsza już Pani, a ławnik w rozprawach w Sądzie w Wydziale Cywilnym znając mnie, poradziła abym nagrywał w domu żonę, założyć monitoring bo inaczej będę ugotowany. Dzięki Niej wykazałem kłamstwa i fałszywe zeznania byłej.... nie zawsze men jest be.....
uważajmy
rok temu
Dziś znów słyszymy ze nie żyje 3 letnie dziecko .Zabił go konkubent matki,zawodnik emma.
następny wro...
rok temu
Gdy są niezbite dowody sąd skazuje i po co ta mowa .
niebieska kar...
rok temu
Mnie też żona zniszczyła bo byłem za dobry dla niej.Jak jej wygarnąłem jej zdradę to zadzwoniła na policję kłamiąc że ją zbiłem. Mnie zamknięto w psychiatryku a żona pozbawiła mnie wszystkiego. Takie same zarzuty jak wszczynanie awantury,wyzywanie,szarpanie,popychanie poniżanie i grożenie śmiercią to typowe kobiece zarzuty ale skutecznie ogłupiające sądy.;Nic z tych zarzutów nie miało miejsca ale sąd wierzy w te bajki bez pokrycia.
KUBA
rok temu
No tak, wzmianka w linku, że to radny koalicji obywatelskiej został skazany byłoby niepoprawne politycznie.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić