REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 42 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas08.08.19 (07:05)

Jarosław R. zabrał głos w sprawie znęcania się nad żoną. Aktor wstawił mema

Radomski radny Koalicji Obywatelskiej i wieloletni aktor tamtejszego Teatru Powszechnego odniósł się do wyroku skazującego go za znęcanie się nad żoną w latach 2010-2017. Głos zabrał wstawiając do sieci wymowny obrazek.
Zrzut: Teatr Powszechny

Jarosław R. wypowiedział się zamieszczając w sieci internetowego mema. Grafikę dodał na swoim prywatnym profilu na Facebooku. Zdjęcie podpisane jest słowami: „Hejty lecom”. Jak można się domyślać, odnoszą się one do krytyki, jaka spadła na niego po opublikowaniu wyroku.

Facebook.com
REKLAMA

Sąd Jarosławowi R. za znęcanie się nad żoną wymierzył tylko 2 tys. zł. grzywny i 3 tys. zł. nawiązki. Przez adwokatów radomskiego radnego złożona została już jednak apelacja od wyroku, który jest nieprawomocny. Aktor został uniewinniony już w 2017 roku, kiedy to apelację wniosła prokuratura.

Jarosław R. miał „wszczynać awantury domowe” i „wyzywać żonę”. Ponad to, jego partnerka miała być też popychana i szarpana. Radny i aktor miał też jej „grozić pozbawieniem życia i zdrowia”. Według ustaleń w 2016 roku miał też uderzyć ją w głowę i doprowadzić do obrażeń. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Jarosław R rozmawiał z Gazetą Wyborczą, na łamach której stwierdził:

Nie ma tu nic do komentowania. Jeden sąd już stwierdził, że jestem całkowicie niewinny. Żona złożyła 10 pism, w których przeprasza sąd i mnie, że ją poniosło w wyniku emocji po naszym rozstaniu

zrzut: Teatr Powszechny Radom

Zobacz także: Jak rozpoznać przemoc ekonomiczną i psychiczną. Dzieje się bliżej, niż myślisz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij