Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Jest kanapka, której lepiej nie zamawiać w McDonald's. Pracownicy ujawnili sekret

113
Podziel się

W czasie dyskusji na serwisie Reddit pracownicy sieci McDonald's doszli do wniosku, że jest jedna kanapka, którą trzeba omijać szerokim łukiem.

Jest kanapka, której lepiej nie zamawiać w McDonald's. Pracownicy ujawnili sekret
(iStock.com)
bETXsrFh

Osoby liczące na apetyczny posiłek powinny darować sobie kanapkę z rybą. Wszystko sprowadza się do świeżości filetu w panierce. Dokładnie - jej braku. Jeżeli jednak ktoś gotów jest poczekać na zamówienie nieco dłużej, zauważa "The Independent", jest metoda, by nawet Filet-O-Fish smakował, jak powinien.

Idąc do McDonald's poproście o filet usmażony specjalnie na zamówienie - wyjaśnia Exiled-Biblu i dodaje, że kanapka będzie 5 minut później. - To i tak lepsze w porównaniu do filetu, który spędził kilka godzin w podgrzewaczu.

bETXsrFj

Kolejny pracownik sieci potwierdził, że standardowo oferowana ryba może odbiegać od oczekiwań klientów. ThePhixius napisał, że "nie ma takiej szansy, żeby ryba z tego filetu była świeża". Ktoś przytomnie zauważył, że chyba też nie mogłaby być "prosto z wody", jeżeli "kanapka smakuje tak samo. Niezależnie od tego czy zamawia się ją w Denver, czy na południu Francji".

Ktoś w dyskusji na Reddicie zapytał, czy McDonald's faktycznie przyjąłby od klienta "specjalne" zamówienie na rybę smażoną akurat dla niego. Podający się za pracownika użytkownik hopelessgiraffe przekonywał, że tak samo kierownictwo podchodzi do próśb klientów o podanie frytek bez soli.

Menadżerowie zaraz by się do nas przyczepili, jeżeli byśmy odmówili. O ile jesteś gotowy czekać, my musimy filet usmażyć - wyjaśnił.

Wysłaliśmy wiadomość do rzecznika prasowego polskiego oddziału McDonald's z prośbą o komentarz i wyjaśnienie, czy wspomniane zasady zamawiania w USA obowiązują także w Polsce.

bETXsrFp

*Taką kanapkę klientom obiecuje McDonald's. *

Problem w tym, że nie wszystkie lokale spełniają tę obietnicę.

Zobacz także: Zobacz także: McDonald's startuje z nowym konceptem
bETXsrFq

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETXsrFK
KOMENTARZE
(113)
Takata
4 lata temu
"Osoby liczące na apetyczny posiłek powinny darować sobie" McDonalda.
drJad
4 lata temu
Filet z ryby w kanapce z McD? To jakiś żart?! Przecież niedawno McD wygrał w Stanach proces z klientką, która oskarżyła koncern o kłopoty zdrowotne, kiedy w trakcie konsumpcji omawianej cudownej kanapki wbiła się ość w jej gardło. Prawnicy McD udowodnili przed sądem, że w składzie serwowanego fioletu nie ma ani grama ryby!!!
Oczy otwarte
4 lata temu
6 lat temu była moja ostatnia wizyta w tej knajpie. Było nas troje, pilismy kawę, coś zjedliśmy, czekając na czwartą osobę. Po dwóch tygodniach dostałem mandat za zbyt długie parkowanie (nie widziałem tabliczki ostrzegajacej). Niby wszystko zgodnie z prawem, ale to była moja ostatnia wizyta w mc Donalds w życiu, choćbym przymieral głodem.
bETXsrFL
greg
4 lata temu
O fe, fuj.
Nick
4 lata temu
A kto normalny je takie coś?powinni tego zabronic
Dietetyk
4 lata temu
Jesteś tym co jesz.
Mój Nick
4 lata temu
A rybki z FAO 61 i 67 czyli najtańsze z pod fukushimy . Ale troche dodatkowego napromieniowanego jedzenia nie powinna wam zaszkodzić ;)
aa
4 lata temu
ja też potrzebuje wolności od nachalnych i podprogowych reklam a nie się nachapać nie może wp i macdonald też oszukuje ludzi z tymi kanapkami takie mam zdanie
olota
4 lata temu
już ponad 10 lat nie byłem w Mc Donaldzie i nie piłem żadnej coli...jem tylko nieprzetworzoną naturalną żywność...
ela
4 lata temu
nie stać mnie na MD
Nick
4 lata temu
Skąd się wziął ten profil na instagramie, ma 30 obserwujacych tylko
prawdomówny
4 lata temu
podwójnego wieśmaca bym wszamał :D alkohol i narkotyki omijajcie szerokim łukiem
Francois
4 lata temu
Ja tam wole "zielononóżki" z KFC. "Zawsze" świeże. Wystarczy wejść do lokalu i powąchać. No, no. Merci.
bETXsrFD
asn
4 lata temu
Normalny człowiek je w domu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić