Angelika Karpińska
|
aktualizacja

Joanna Senyszyn w szpitalu. "Kaczyści mnie nadwerężyli"

1882 reakcje
273
674
935
Podziel się

Joanna Senyszyn wylądowała w szpitalu. Tuż przed świętami posłankę Lewicy dotknęły problemy zdrowotne. Joanna Senyszyn poinformowała o wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych, stwierdzając w swoim stylu, że fizycznie nadwerężyli ją "kaczyści".

Joanna Senyszyn w szpitalu. "Kaczyści mnie nadwerężyli"
(East News, Wojciech Strozyk)

Joanna Senyszyn opublikowała na Facebooku zdjęcia ze szpitala. Posłanka wyjaśniła, że trafiła tam z powodu problemów z kręgosłupem.

Kochani, coś mi strzeliło w kręgosłupie i uzdatniają mnie na święta. Zaczęło się w czasie sławetnych głosowań: kręgosłup polityczny wytrzymał, ale fizycznie mnie kaczyści nadwerężyli. Oczywiście będzie dobrze, serdecznie pozdrawiam - napisała Joanna Senyszyn.

Internauci życzą posłance dużo zdrowia. Pod zdjęciami, które zamieściła na Facebooku, pojawiło się wiele komentarzy. Piszący z uznaniem piszą o posłance, doceniając przy okazji jej poczucie humoru.

Pani Joanno, najważniejszy ten kręgosłup moralno-polityczny, który podziwiam i szanuję, no i poczucie humoru... zresztą będzie dobrze. Wszystkiego dobrego - napisała jedna z internautek.

Niedawno o posłance Lewicy zrobiło się głośno z powodu jej słów o krzyżu. Joanna Senyszyn uznała, że to "zbite deski", za pomocą których katolicy "oznaczają teren".

W krzyżu chodzi o poświęcenie dla ludzkości. Sprowadzanie tego do oznaczania swojego terenu, jak to robią katolicy za pomocą zbitych desek, to bardzo duże uproszczenie - powiedziała w rozmowie z Polsat News.

Słowa posłanki wywołały duże oburzenie. Ze wypowiedź Senyszyn przeprosił wiceprzewodniczący SLD Andrzej Szejna, który określił jej postawę jako "nieakceptowalną".

Dla wielu milionów osób krzyż to na pewno nie są dwie zbite deski. Jest to pewien symbol nie tylko wiary, ale też symbol pewnych wartości. Takich wartości, które również wyznają ateiści, wyznają inne wiary - powiedział w rozmowie z PAP Andrzej Szejna.

Joanna Senyszyn była posłanką na Sejm IV, V i VI kadencji. W 2009 r. uzyskała mandat eurodeputowanej. W latach 2005–2008 oraz 2011–2016 pełniła funkcję wiceprzewodniczącej Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W 2019 r. ponownie wystartowała w wyborach parlamentarnych i zdobyła mandat posła IX kadencji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

935
273
674
KOMENTARZE
(935)
Madera 62
miesiąc temu
Może rodzina pozbyła się na święta
Dfg
miesiąc temu
To było zatrucie własnym jadem.
Eva
miesiąc temu
Sorry, ale nie potrafię wykrzesać iskierki współczucia dla tej pani😜
gość
miesiąc temu
Czyżby rodzina pozbyła się "kłopotu"na święta.
maro 58
miesiąc temu
a mnie czerwoni męczyli przez 40 parę lat i kto mi odda te stracone lata
Najnowsze komentarze (935)
jf.
2 tyg. temu
Kacza grypa
Tolkien
miesiąc temu
Już czas pokłonić się tym z których się drwiło ,oj biada tym ,biada..
Beny
miesiąc temu
Boże Ty widzisz i nie grzmisz , dobrze ze to nie oddział psychiatryczny bo wątpie żeby kiedykolwiek ją wypuścili
Gosc
miesiąc temu
Zdrowia życzę!
Lot
miesiąc temu
Obrzydliwa komuszyca, kto na takie glosuje?
Kanon
miesiąc temu
Zajadla stara komuszka
Spokojny
miesiąc temu
Nie Kaczysci a podłość starej komuszki karma dopadła.
Gogo
miesiąc temu
Módl się do towarzysza Lenina czerwona ruro nara
Tomy
miesiąc temu
Pewni musieli podać surowicę, ugryzła się w język
Patriota
miesiąc temu
O Boże tylko oni mają jakieś problemy a przede wszystkim lubieją się pokazać jacy to oni bardzo chorzy a normalną społeczność mają gdzieś.
Swoj
miesiąc temu
Kobieta bez wiary z głosem koguta spodniach. Skórzanych i cholera wie o co jej chodzi
rrr
miesiąc temu
bardzo ciekawy news, nudno tu jak u żydów na weselu
obserwator
miesiąc temu
Pani Senyszyn obraziła się na Pana Boga, ale uwaga, bo jak Pan Bóg obrazi się na Panią Senyszyn to przez cały czas będzie bolało ...
senior
miesiąc temu
podoba mi się określenie wyznaczając krzyżem terytorium .hieny nie mogą nosić krzyż to znaczą moczem terytorium.celna i mądra uwaga p.profesor.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić