REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka08.11.19 (18:55)

Kanye West prezydentem USA? Raper wyśmiany

Kanye West zapowiedział, że zamierza wystartować w wyborach na prezydenta USA w 2024 roku. Znany raper, który jest mężem celebrytki Kim Kardashian, już wcześniej dawał do zrozumienia, że zamierza wprowadzić się do Białego Domu. Polityczne ambicje Kanye Westa nie znalazły jednak zrozumienia.
East News

Kanye West wystąpił na Fast Company Innovation Festival, gdzie zaprezentował najnowszy model butów Yeezy. Podczas wywiadu raper zapowiedział, że w 2024 roku zamierza ubiegać się o fotel prezydenta USA.

Kanye West nie spodziewał się takiej reakcji fanów. Gdy powiedział o swoich politycznych planach, wśród osób znajdujących się na sali wybuchł śmiech.

REKLAMA

Kiedy będę kandydował na prezydenta w 2024 roku... (śmiech na sali) Czemu się śmiejecie? Stworzylibyśmy tyle miejsc pracy! Kiedy widzicie te nagłówki, że Kanye jest szalony - jeden na trzech czarnoskórych mieszkańców USA jest w więzieniu, a 100 procent celebrytów jest w więzieniu mentalnym. Nie mogą nic powiedzieć, nie mogą nic zrobić, są tacy przerażeni! Co jest w takim razie bardziej szalone? - skomentował Kanye West.

Kanye West już wcześniej zapowiadał, że chce zostać prezydentem USA. Podczas przemowy po otrzymaniu statuetki MTV Video Music Awards w 2015 r. zapowiedział, że wystartuje w wyborach prezydenckich w 2020 roku, czego jednak nie uczynił. Nie wiadomo, co o politycznych ambicjach męża myśli Kim Kardashian pochodząca z rodziny celebrytów znanej na całym świecie.

Zobacz także: Małolaty demolują sklepowe bramki na promocji butów Kanye Westa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij