Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
M.B.
|

Karolina Korwin-Piotrowska namawia do bojkotu Patryka Vegi i jego filmów

9
Podziel się:

Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała ostatnie doniesienia, według których Patryk Vega i Konrad Niewolski kręcą filmy w czasie pandemii koronawirusa. Jest oburzona ich zachowaniem i namawia do bojkotu obu reżyserów.

Karolina Korwin Piotrowska często angażuje się w kwestie związane z ekologią
Karolina Korwin Piotrowska często angażuje się w kwestie związane z ekologią (ONS.pl)

W internecie krążyły zdjęcia. Były one dowodem, że Patryk Vega pracuje nad nowym filmem w czasie pandemii koronawirusa. Oprócz tego inny reżyser, Konrad Niewolski, sam przyznał, że będzie kręcił film mimo zagrożenia epidemiologicznego. Do zmiany zdania zmusiła go dopiero interwencja policji na planie.

Karolina Korwin-Piotrowska jest oburzona. Twierdzi, że zachowanie reżyserów należy piętnować, a oni sami powinni zostać bojkotowani, ponieważ wyszli na hipokrytów.

Kręcenie filmów w czasie epidemii koronawirusa. Głos ze środowiska

Rozmawiałam właśnie z Joanną Kos-Krauze z Gildii Reżyserów o tym, że według niej i większości środowiska filmowego w Polsce trzeba zrobić bojkot tej ekipy, tych ludzi, tych aktorów. Są jakieś granice głupoty, chciwości i hipokryzji. Możecie robić kolejne ustawki z tabloidami. Kolejne posty #zostanwdomu. Kolejne próby ocieplania wizerunku dla naiwnych. Może wam starczy jeszcze na Gucci. Albo Pradę. Bojkot. Całkowity. Nie było tego słowa od stanu wojennego. Czas to słowo odkurzyć” – czytamy w jej poście na Instagramie.

Przypomnijmy, że Gildia Reżyserów Polskich pod koniec marca oficjalnie potępiła postępowanie reżyserów. Korwin-Piotrowska wytknęła jeszcze, że policja jest zupełnie bezradna w tej sytuacji. Po słowach można wyczuć, że jest tym zdziwiona i zniesmaczona.

A film kręcą. Jest ekipa, są aktorzy, prawo, policja, kompletnie w tym tekturowym państwie bezradni - łatwiej dać mandat za spacer w lesie, za zgromadzenie na ulicy, za mycie samochodu, niż za plan filmowy” – przyznała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(9)
ave_satan_666
2 lata temu
Plan filmowy to też zakład pracy. W kopalni czy innej firmie ludzie też się spotykają i mają taki sam kontakt. Na planie ludzie też mogą nosić maski i się zabezpieczać i zachować większe odległości od siebie.
Gość
2 lata temu
Chciałbym zaapelować do weterynarzy w Polsce. Czy może któryś z szanownych Panów lub Pan mógłby bliżej przyjrzeć się tej samozwanczej krytyczce wszystkiego co popadnie? Bardzo bym prosił potrzymać gdzieś w klatce poobserwować jakieś 14 dni i podjąć decyzję czy ów osobnik nadaje się do wypuszczenia na wolność czy raczej na dłuższy pobyt w zamknięciu. Jestem za zamknięciem stałym dla tego niezwykle lotnego umysłowo osobnika. Z pewnością polski internet odetchnie z wielką ulga.
ollo
2 lata temu
To nie przejdzie Vega robi filmy dla tępych wyborców pisu więc będą go bronić pełną piersią
szymon
2 lata temu
a może to piotrowska nie jest wyrocznią
Reinhard H
2 lata temu
Antyradia słucham dopiero od 10, jak ta pani sobie pójdzie
Rty
2 lata temu
Karolcia, masz okazję milczeć, skorzystaj . Kim ty jesteś? Zrobiłaś w życiu coś pożytecznego? Maskę uszyj dla lekarzy, a dla siebie knebel.
Jani
2 lata temu
Kolejna samozwańcza wszystkowiedząca, druga mądralińska Kinga Rusin.
fad
2 lata temu
Wiem kim jest Patryk Vega, ale nie wiem kim jest Piotrowska i po co ją Onet lansuje?
JasnePełne
2 lata temu
A może by tak bojkot pani Karolinki? Nie pomyślała pewnie nawet czym takie apele pachną i w kogo mogą uderzyć
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić