REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 5 godzin temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla29.10.19 (12:51)

Kelnerka myślała, że gość się pomylił. Kosmiczny napiwek!

Kelnerka z włoskiej restauracji aż zaniemówiła, kiedy zobaczyła wysokość napiwku pozostawionego jej przez nieznajomego gościa. Teraz nazywa dobroczyńcę "aniołem", który pomógł jej w wyjątkowo trudnym momencie życia. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
newdaycleveland / Youtube.com

Tego wieczoru kelnerka z Ohio obsługiwała przejezdnych gości. Samantha Meyer pracuje we włoskiej restauracji Mama Catena Vino e 'Cucina od lat i wielokrotnie była nagradzana napiwkami przez bardzo hojnych gości. Jednak napiwek, który pozostawiła jej para w średnim wieku przerósł jej najśmielsze oczekiwania.

Goście zamówili jedynie wino i kilka rodzajów przekąsek. Ostateczny rachunek wyniósł 92 dolary, a para zostawiła kelnerce napiwek w wysokości 100 dolarów. Meyer była przekonana, że rozweselony winem mężczyzna niechcący dodał drugie zero. Wróciła do stolika, żeby powiedzieć o pomyłce.

REKLAMA

Byłaś wspaniała, a to miejsce jest cudowne. Chcielibyśmy, żebyś miała miły wieczór - odpowiedziała jej para.

Zobacz też: Pracownik roku. Tak powinno się traktować nasze bagaże

To prawie doprowadziło kelnerkę do łez. Po chwili goście poprosili ją o butelkę wina na wynos, które pili do kolacji. Kosztowało 30 dolarów. Kiedy Meyer sprawdziła czek pozostawiony przez nieznajomych, czekała ją kolejną niespodzianka. Zszokowana kelnerka wybiegła za parą z restauracji i dogoniła ją na parkingu.

Przepraszam, ale tym razem jednak popełnił pan błąd? - zapytała zasapana Meyer.

To nie był błąd, goście zostawili jej 970 dolarów napiwku. Kelnerka poprosiła hojnych klientów, żeby przynajmniej się przedstawili, ale para zbyła ją uśmiechem, pożegnała się i odeszła. Właściciele restauracji wspominają, że Meyer była wręcz roztrzęsiona, kiedy wróciła do lokalu.

Bóg działa w dziwny sposób. To jakiś cud, akurat w tym momencie, kiedy miałam duże problemy ze spłatą rachunków - mówi uszczęśliwiona kelnerka.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij