Jan Muller| 

Kierowca spłonął na A4. Jego audi uderzyło w busa

176

Czarna seria wypadków na A4 - cztery poważne zdarzenia w 4 godziny. W tym najnowszym i najbardziej tragicznym w skutkach kierowca spłonął w rozbitym samochodzie.

Kierowca spłonął na A4. Jego audi uderzyło w busa
(PAP/Andrzej Grygiel)

Audi uderzyło w tył busa, kierowca osobówki zginął. Wypadek miał miejsce ok. godz. 13:30 na A4 w Borku Wielkim w kierunku Rzeszowa, w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

W wyniku uderzenia kierujący audi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery energochłonne. Audi zapaliło się, kierowca samochodu zginął – powiedziała serwisowi Rzeszów News Dominika Kopeć z podkarpackiej policji.

Mijający miejsce wypadku kierowcy widzieli płonący już wrak. Pożar musiał wybuchnąć dość szybko. Na zdjęciach, jakie opublikowano, nie widać jeszcze ekip ratunkowych.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

To już czwarty wypadek na A4 w przeciągu 4 godzin. Do pierwszego wypadku doszło w Borku Wielkim przed godz. 9:30. Uszkodzony dostawczy fiat zatrzymał się, po chwili wjechał w niego osobowy citroen. Ranne zostały trzy osoby. Drugi wypadek miał miejsce kwadrans później i zaledwie kilkaset metrów dalej, przy wjeździe na autostradę w rejonie Sędziszowa Małopolskiego. Osobowy fiat uderzył w mazdę a mazda w dostawczego mercedesa. Tu ranne zostały 2 osoby. Ok. południa na 147 kilometrze rozbiły się trzy ciężarówki, jeden kierowca został ciężko ranny.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić