Jan Muller| 
aktualizacja 

Koniec samotnych selfie. Ta agencja wynajmuje przyjaciół

0

Dla tych, których życie towarzyskie ogranicza się do zabawy w pojedynkę i samotnego pozowania do zdjęć, jest rozwiązanie. Pewna firma oferuje "przyjaciół do wynajęcia". Będą pozować udając, że uwielbiają daną osobę.

Koniec samotnych selfie. Ta agencja wynajmuje przyjaciół
(Shutterstock.com)

*Japońska firma Family Romance oferuje modelki i modeli dostosowanych do wszelkich preferencji. *Można wybrać wiek, wagę i - w pewnym zakresie - wymiary. Za 8000 jenów (ok. 283 zł) na 2 godziny będą naszymi "najlepszymi przyjaciółmi". To jednak tylko stawka minimalna. Doliczyć do niej trzeba jeszcze koszt podróży wybranej osoby.

W ramach usługi Real Appeal będą pozować do zdjęć tam, gdzie klient sobie zażyczy. Ubarwią weekend najbardziej samotnych i poprawią ich wizerunek w mediach społecznościowych. Można też pokazać swojej byłej czy byłemu, że ma się już w życiu kogoś nowego - obiecuje agencja.

Można wynajmować także kilku modeli naraz. W końcu spotkanie w knajpce w grupie czy przyjęcie urodzinowe z gośćmi wygląda lepiej. Klienci przekonują, że za dopłatą wynajęci przyjaciele wręczą nam prezenty i tort.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić