o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|
aktualizacja

Koniec świata w 2020 roku? Niepokojąca przepowiednia słynnej jasnowidzki Jeane Dixon

427
Podziel się

Jeane Dixon jest jedną z najsłynniejszych jasnowidzek w dziejach. Przewidziała m.in. zamach na Jana Pawła II i tragiczną śmierć Johna Kennedy’ego. Zapowiedziała także, że w 2020 roku rozpocznie się koniec świata.

Koniec świata w 2020 roku? Niepokojąca przepowiednia słynnej jasnowidzki Jeane Dixon
(Getty Images, Bettmann / Contributor)
bDyCKAQB

W latach 70. Jeane Dixon wydała książkę zatytułowaną "The Call to Glory". Twierdziła w niej, że w 2020 r. rozpocznie się koniec świata. To właśnie wtedy ma wybuchnąć wojna pomiędzy Chrystusem a Szatanem, Antychrystem i Fałszywym Prorokiem, która potrwa 17 lat.

Jeane Dixon zasłynęła dzięki trafnym przepowiedniom dotyczącym losów najważniejszych osób na świecie. Przewidywała przyszłość m.in. dzięki snom, w których mieli ukazywać się jej duchowi pomocnicy.

Jasnowidzka przewidziała śmierć Franklina Delano Roosevelta, a także zamach na Johna F. Kennedy'ego, Mahatmę Ghandiego, Martina Luthera Kinga i Jana Pawła II. Dzięki swoim trafnym przepowiedniom stała się prawdziwą gwiazdą i często gościła w Białym Domu.

bDyCKAQD

Zobacz także: Koniec świata w 2020 roku? Stephen Hawking odkrył błąd w kalendarzu Majów

Jednak nie wszystkie jej wizje się spełniły. Dixon twierdziła, że spór o chińskie wyspy Quemoy i Matsu spowoduje w 1958 r. wybuch III wojny światowej, w 1967 r. wynalezione zostanie lekarstwo na raka, a pierwszą osobą na Księżycu będzie Rosjanin. Wcześniej przepowiedziała także, że koniec świata nastąpi w 1962 r.

Jeane Dixon zmarła z powodu zatrzymania akcji serca w styczniu 1997 r. „Wiedziałam, że tak się stanie” - miała powiedzieć przed śmiercią.

bDyCKAQJ

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDyCKARe
KOMENTARZE
(427)
oBCIO
rok temu
Jak się zastanowić, to wszystko może być prawdą. Zimna wojna - fakt, niby USA było pierwsze na Księżycu, ale... wielu twierdzi że to oszukaństwo było, tak więc może i to może być prawdą. A co do lekarstw, to wiadomo że wielu ma interes w tym aby ludzie chorowali. Kto to wie, jak to jest.
prorokczyco
rok temu
niesamowite dixon wiedzała że umrze...wow
ble, ble, ble
rok temu
Ale to juz by£o… prosze, pani.
bDyCKARf
ani
rok temu
Kolejny???
123456
rok temu
Tego nikt nie wie ,ani aniołowie w niebie ,tylko Ojciec , nie wasza to sprawa kiedy nadejdzie koniec
Najnowsze komentarze (427)
Szymek
3 tyg. temu
Który to koniec swiata? 10? Po za tym mamy już koniec 2020 więc to nieprawda
aussie
7 miesięcy temu
Ale koniec swiata juz sie zaczal - polityczny coronovirus - istnieje ludzkosc ale niedlugo zniknie - bo wykoncza sie nawzajem - powody polityczny coronovirus..
wieszczyk
12 miesięcy temu
W Polsce koniec już się zaczął. My jak zwykle pierwsi w czynieniu zła.
mam to w
12 miesięcy temu
ciekawe że te wróżby nigdy nie są konkretne tylko takie" na dwoje babka wróżyła" i zawsze można do nich dopasować każdą sytuację. A jeśli nawet wróżba będzie trafna to do czego nam ta informacja? i tak niczego nie możemy zrobic żeby sie obronić przed końcem świata. Koniecznie musicie psuć nam te ,może ostatnie chwile życia?
emeryt46
rok temu
moze Rosanie byli u twardowskiego pierwsi ale nie mieli biletu powrotnego
Mietek
rok temu
nie jestem już młody ale przeżyłem kilkadziesiąt końców świata i wreszcie ktoś kiedyś trafi ale trzeba mieć nadzieje, że jeszcze nie jutro
Zygmunt
rok temu
Koniec Świata cały czas się zbliża, najwięcej stracą ci co najwięcej mają.
mak
rok temu
Jak nie umrze, to żyć będzie, - tak lekarze powiedzieli.
bDyCKAQX
Elżbieta P.
rok temu
no to robię zapas alkoholu na następne 17 lat (kurcze ,gdzie ja to upchnę) i spokojnie czekam.........
daro
rok temu
koniec swiata bedzie jak wygram milion w lotka
Jurand
rok temu
Koniec świata będzie wtedy gdy : Papieżem będzie rosyjski pop, i kiedy zawoła do wiernych ,,ZDRASTWUJCIE REBIATA'' - to wszyscy odpowiedzą: ,,KONIEC ŚWIATA'' To jest pewne.
olo
rok temu
Brak innych tematów Bogucka ma pewnie płacone za "artykuł" więc musiała coś wymysleć......
hjnhfg
rok temu
Nowy 2020 rok jeszcze się na dobre nie zaczął,a Bogucka już straszy końcem świata....ile razy wg. o2 miał być już koniec świata....tak na oko chyba 6 razy
hyd
rok temu
Nowy 2020 rok jeszcze się na dobre nie zaczął,a Bogucka już straszy końcem świata....ile razy wg. o2 miał być już koniec świata....tak na oko chyba 6 razy
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić