o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Kontrowersyjny wpis na Twitterze

103
Podziel się

"Niczym Führer... Też wszystko poświęcił dla narodu. Ein Volk, ein Reich, ein Führer. To już nawet nie jest zabawne" - takiego tweeta opublikował warszawski oddział Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”. Odnosił się do Jarosława Kaczyńskiego. Ostry wpis po godzinie został usunięty.

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński (PAP)
bDRVMyKt

Tweet był reakcją na wywiad z posłem PiS Markiem Suskim. Polityk na pytanie, dlaczego Kaczyński nie związał się z żadną kobietą odpowiedział, że prezes PiS „poświęcił się całym życiem”.

Nie ożenił się właśnie dlatego, że służył Polsce i nie chciał, tak jak mówił kiedyś, unieszczęśliwić jakiejś kobiety, którą by pozostawiał służąc Polsce – zauważył Suski.

Na reakcję SSP „Iustitia” nie trzeba było długo czekać.

bDRVMyKv

Tweet po godzinie został usunięty, a w zamian Stowarzyszenie opublikowało przeprosiny.

Na profilu Stowarzyszenia widnieje także inny wpis nawiązujący do wywiadu z Suskim. Ten jest nieco łagodniejszy.

bDRVMyKB

Oświadczenie w sprawie niestosownych tweetów pojawiło się na stronie internetowej Stowarzyszenia. SSP zapewnia, że odcina się od kontrowersyjnego wpisu. Informuje, że nie wiedziało o publikacjach w mediach społecznościowych.

Jednocześnie zaznaczamy, że osoba odpowiedzialna za administrowanie profilem SSP Iustitia Oddziału Warszawskiego w serwisie Twitter została pozbawiona uprawnień administratora. Za zaistniałą sytuację przepraszamy – czytamy na stronie.

Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia” powstało w 1990 roku. Jest największym polskim stowarzyszeniem zawodowym sędziów. Obecnie skupia prawie 1/3 ogólnej liczby sędziów.

bDRVMyKC

Autor: Aneta Michałowska

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDRVMyKW
KOMENTARZE
(103)
tyle
5 lata temu
Wybrał Polskę-bo Polska jest dla niego kobietą,którą właśnie obraca.
kobrra666
5 lata temu
nie ożenił się bo Polsce małżeństwa jednopłciowe są niemożliwe.
Patryk
5 lata temu
Rządy PIS to totalna kompromitacja, bolszewickie łamanie prawa i rujnowanie wszystkiego co dobre. Kaczynski odejdzie w hańbie.
bDRVMyKX
gość
5 lata temu
Suski to baran kompromitujący PiS a wpis, niestety, adekwatny do stanu faktycznego.
mirek1956
5 lata temu
no cóż--- ja nie przypominam sobie żeby jarosław aż tak bardzo siebie poświęcał dla przywrócenia polskiemu orłowi korony, sprawiedliwości i wolności dla polskiego narodu oraz chleba powszedniego........ coś musiało komunie mocno umknąć z działalności podziemnej naszego wielkiego wodza bo go nawet nie zamknęli w stanie wojennym........ a to jucha,przechytrzył wszystkich a teraz chce cały naród wykiwać za pomocą swoich wiernych żołnierzy z pisu-------- od razu widać że był pilnym uczniem w toruniu u ojca rydzyka........ tamten jest dobry ale uczeń przegonił mistrza prestigiditatora
Najnowsze komentarze (103)
podatnik
5 lata temu
My PiS to teraz pokazemy jazde zadlugo bylismy odsunieci od koryta+ i teraz czas na nasze rodziny ,rozstawimy je po wszystkich urzedach chlp,chlip.i co nam zrobicie POwcy.
NIE PLATFORMI...
5 lata temu
PiS to dzis jedyna przewodnia sila narodu Polskiego niech zyje niech zyje.
NIE PLATFOR=M...
5 lata temu
Moderator ,nie stój na straży absurdu i nie wycinaj opinii ,sprawdziłem kto to robi wyszło że to ty ,celowo zgłosiłem do usunięcia pierwsze trzy opinie ,zostały ,mojej niema ,jesteś dzieckiem tego co dziś chodzi w kodzie wraz z tobą .
PiS-fan
5 lata temu
Ochrona dzis PiSu to ONR .
zzz
5 lata temu
Coż za kultura i sędziów jak i komentujących. BAGNO.
podatnik
5 lata temu
Kocham Pis bo to jedyna partia ktora mysli i robi jak za czasow lat70tych,brawo wodzu kaczynski.
aaaaaaa
5 lata temu
Nie ożenił się bo on lubi rodeo i koty... więc po co mu do szczęścia kobieta??
stan
5 lata temu
Prawda w oczy kole a że dotyczy Kaczyńskiego to tym bardziej kole.
bDRVMyKP
sasiadka i zn...
5 lata temu
znajoma stracila mieszkanie wlasnosciowe na ktore wziela porzyczke 80 lub 90 tysiecy splacila juz prawie 200 tysiecy bakowi zostalo jej jeszcze leko ponad 100 tysiecy do splaty w baku poniewasz wziela we frakach pozniej poprosili by przewalutowal bak inny na polskie i zrobil to ale musieli splacac po 1900 rate miesieczniei bak potracal mu z pensji ale zrobili zadlurzenie w czynszu na 20 tysiecy choc wplacili 4 tysiace to komornik mimo to zabral im mieszkanie i je zlicytowano a komornika asesor kupil te miesazkanie zapisujac na zone a dziwne ze mieli im zostawic meble i sad utrudnia rozliczenie dlatego nadal bak im sciaga porzyczke a oni od listop[ada mieszkaja gdzie sie da niestac ich na wynajecie a alicjia julke kostrzewa komornik i sad rejonowy poludnie w gdansku juz prawie rok utrudniaja im rozliczenie a asesor mieszkanie jej kupil gdansk ulica porebskiego 42 m 2 a tym co zabrali mieszkanie nazywaja sie piotr plichta tak pis im pomogl jak byli o pomoc w pisie w gdyni a obiecal
podatnik
5 lata temu
Chcemy nowej komuny PiSu
zimny
5 lata temu
Renke juz tez tak podnosi jak widac natym foto
kolerzanka
5 lata temu
tu w gdansku sedziowie sa sprawiedliwi powini juz dawno w kriminale gnic tu sa sprawiedliwi tylko niech dzienikarze spradza co za sad w gdansku patologia czysta patologia robia co chca niedawno kolerzance z malym dzieckiem i chorej zabrali i zlicytowali mieszkanie bo miala 20 tysiecy zadlutzeenia bo wziela porzyczke we frakach pozniej nastpny bak przeliczyl jej na zlotowki i placili 1900 zl bakowi misieczna rate i przesto zadlurzyli czynsz ale wplacili 4 tysiac na poczet zadlurzenia to i tak komornik podiol zabranie mieszkania a asesor komornika kupil te mieszkanie za 140 tysiecy a komornika sdzina to znajoma mieszkani bylo wyremontowane gdzie ydali oni 80 tysiecy na sam remont a porzyczki wzieli we frakach 80 czy90 tysicy a juz zplacili okolo 200 tysicy a do splaty pozostalo im jeszcze 100 cos tysiecy to bylo nowe mieszkanie kupione od doloprra dlatego sami musieli w srodku wykanczac a dotego sedzia znajoma komornika wydala polecenie zeby zostawili meble dorobek zycia i nadal placa
robotnicy ...
5 lata temu
sedziowie w polsce powini byc zwolnieni z pracy i powinno powolac nowych sdziow calkiem noych nie majacych nic z dawniejsza grupa pszestepcza bo ci to banda jakich malo a prokuratorzy to druga banda wszyscy co wykonywali pozbawienie licytacji mieszkan i majatkow powini zostac zamknieci w wiezieniu a najlepiej poslac ich na kare smierci zeby nastepca byl sprawiedliwy inaczej tej patologi nie zlikwidujemy
podatnik
5 lata temu
KOD - wyłudzacze vat-u i nieruchomości (Pani urzędniczka ze stołecznego ratusza zarobiła tylko 38 mln zł na wyrzucaniu ludzi z kamienic na bruk ) oraz nie płacący alimentów bojący się teraz prokuratora - na swym zlocie sponsorowanym przez MANIPULANTA I OSZUSTA GIEŁDOWEGO SOROSA !!!! gonić to z POLSKI !
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić