Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Koronawirus w Polsce. Kolejne wieści z ministerstwa. Wiele nowych ofiar śmiertelnych

8
Podziel się:

Około godziny 17:30 Ministerstwo Zdrowia przekazało kolejny raport dotyczący pandemii koronawirusa w Polsce. Niestety znacznie wzrosła liczba ofiar śmiertelnych.

Koronawirus. Coraz więcej ofiar śmiertelnych w naszym kraju
Koronawirus. Coraz więcej ofiar śmiertelnych w naszym kraju (PAP, Łukasz Gągulski)

Przedstawiciele resortu zdrowia poinformowali o 22 nowych ofiarach śmiertelnych koronawirusa w naszym kraju. To 63-latka, 65-latek, 66-latek, 90-latka z Poznania, 95-latka z Gdańska, 68-latek z Bolesławca, 70-latka z Wałbrzycha, 79-latka z Wrocławia, 78-latka, 87-latek z Raciborza, 75-latka ze Zgierza, 84-latka z Bełchatowa, 78-latek, 65-latek, 79-latek, 59-latka, 69-latka, 88-latka, 90-latka z Warszawy, 82-latek, 84-latek z Radomia, 87-latek z Tychów.

Większość osób miała choroby współistniejące - przekazało Ministerstwo Zdrowia za pośrednictwem Twittera.

Koronawirus w Polsce. Nowe potwierdzone przypadki

Wzrosła też liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Wirusa z chińskiego Wuhan wykryto u kolejnych 135 osób.

W jakich regionach odnotowano nowe przypadki? W tym gronie znalazło się 39 osób z województwa mazowieckiego, 34 osoby z województwa śląskiego, 15 osób z województwa łódzkiego, 8 osób z województwa opolskiego, 8 osób z województwa małopolskiego, 8 osób z województwa dolnośląskiego, 5 osób z województwa podkarpackiego, 5 osób z województwa świętokrzyskiego, 4 osoby z województwa zachodniopomorskiego i 4 osoby z województwa pomorskiego.

W sumie liczba potwierdzonych przypadków w naszym kraju wynosi już 10 169. 426 osób zmarło z powodu zakażenia koronawirusem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

KOMENTARZE
(8)
Ty i ja
2 lata temu
Większość osób w zaawansowanym wieku,więc nie wiadomo ile z nich zmarło ze starości lub na zawał czy wylew,udar lub zwykłą grypę,no ale jest korona i taśmowo wszystkie zgony podpisane pod niego
REK
2 lata temu
Fałszowanie zachorowań, poprzez obniżanie wykonywania testów jest drogą do zawalenia się systemu opieki zdrowotnej-ale to już będzie po tzw.morderczych wyborach.
fasdf
2 lata temu
wszyscy 60+ srednia pewnie z 75 lat by wyszla, takich ludzie katar moze zabic jak maja wspolistniejace
KMMM
2 lata temu
Umierają ci co już tam byli i się leczyli zostali zakażeni podczas leczenia reszta bez kom.
uwaganadchodz
2 lata temu
a wy dalej łazta codziennie do hypermarketa PO ciepłe bułeczki
Hyh6
2 lata temu
ZUS SIE CIESZY
Lekaż
2 lata temu
Bzdura.te biedne osoby miały choroby współistniejące.poza tym byly osłabione brakiem możliwości wyjścia z domu.mialy nakaz noszenia masek i oglądały dołujace wiadomości.to była prawdziwa przyczyną zgonu a nie fikcyjny wirus.pozdrawiam samodzielnie myślących.
gość
2 lata temu
A Duda mówił że ilość zakażeń i zgonów maleje. Beton w to wierzy ja nie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić