o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Michał Nowak
|

Koszmar w Tanzanii. Wiadomo, co stało się z zaginionymi dziećmi

89
Podziel się

Dzieci zaginęły w grudniu. Poszukiwania doprowadziły do odnalezienia ciał części z nich. Jak informuje CNN, zwłoki były rozczłonkowane. Zdaniem przedstawiciela władz, zasadne jest podejrzenie rytualnego mordu.

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne (Forum)
bDYWOIth

Zwłoki dzieci były w makabrycznym stanie. Jak ujawnia wiceminister zdrowia Tanzanii, Faustine Ndugulile, większość miała wycięte genitalia. Oprócz tego zwłoki miały też powyrywane zęby. Najmłodsza ofiara zbrodni miała 7 lat.

To bardzo smutne. Te dzieci nie zasłużyły na śmierć. Ich morderstwa są powiązane z szamańskimi praktykami. Do zabójstw na tym tle dochodzi często. Zielarze każą klientom, by przynosili im części ludzkich ciał. Wykorzystują je podczas rytuałów mających zapewnić pieniądze – powiedział w rozmowie z CNN Ndugulile.

Ująć sprawców, edukować ludzi. Minister zaznacza, że tak samo jak na złapaniu morderców, zależy mu na edukowania szamanów i skupionych wokół nich grup ludzi. Uważa, że pozwoli to na unikanie podobnych koszmarów w przyszłości.

bDYWOItj

Tym razem nie chodziło o albinosów. Tanzania to jeden z krajów o najwyższym odsetku albinosów na świecie. Pozbawiony pigmentu jest tutaj 1 na 1500 obywateli. Szamani uważają, że ciała ludzi dotkniętych albinizmem mają magiczną moc. Do rytuałów używają ich krwi, skóry, oczu, głów i genitaliów.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Wyjątkowe dziecko. Rodzice się tego nie spodziewali
bDYWOItK
KOMENTARZE
(89)
Pol
2 lata temu
Na plantacji by tak nie podskakiwali
birton
2 lata temu
czarne i śniade zawsze dzikie
Tolerancja re...
2 lata temu
To chyba do Gdańska mieli być zapraszani ci szamani z Tanzanii?
bDYWOItL
xxmen
2 lata temu
na pewno ludzi Pan Bóg nie stworzył bo takie barbarzyńskie czyny jakie popełniają ludzie to mogą robić tylko nieboskie stworzenia
Frau Kanzler
2 lata temu
Zapraszamy do Unii Europejskiej.
jm
2 lata temu
wiara czyni cuda
Oliwka
2 lata temu
XXI wiek, podobno
...
2 lata temu
To stamtąd nadciągają pechowcy masowo gubiący dokumenty, którzy - wedle oplatających brednie (być może w pewnych kręgach psychiatrii jest na to precyzyjniejsze określenie), mają ubogacać kulturowo Europę?
Ja
2 lata temu
Barbarzynstwo. Az nie chce sie wierzyc, ze to zrobili ludzie...
PO
2 lata temu
Merkel i Tusk do Tanzanii i szamani uzdrowią cała Europę. I nikt nie będzie płakał....
jak u nas
2 lata temu
Muszą jakoś zarobić ci szamani. Nasi czarodzieje watykańscy dostają miliardy od państwa i nie muszą produkować amuletów. Chyba, że z kawałków "świętych"...
Zakon
2 lata temu
Do tego prowadzi religia. Taka jak nasza. Jeden zębów nie wyrywa ale zabiera emerytury.
Dom
2 lata temu
Dziki kraj, dzikie zwyczaje..
bDYWOItD
Uki
2 lata temu
Zwierzęta zabijają by przeżyć natomiast ludzki twór którym jest mózg pozostawiony na pastwe nicości działa przerażająco okrotnie Nie wiedzą i nie mają świadomości co czynią. ... powinno sie ich wyłapać i odciąć to samo..edukować owszem...ale od mała a nie szamanów zwyrodnialcow.. Boże dałeś mózg i niektórym instrukcja obslugi sie zagubila..pomoz im odnaleźć. .daj im rozum Albo całkowicie im odbierz ten co maja...ale w zasadzie to im nie ma co odebrać. ..masakra.......
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić