REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Angelika Karpińska14.03.19 (16:49)

Ksiądz współżył z 13 parafiankami i uczestniczył w seksie zbiorowym. Wraca do Kościoła

Włoski ksiądz Roberto Cavazzana wraca do Kościoła katolickiego, pomimo współżycia z 13 parafiankami i uczęszczania na orgie organizowane przez innego duchownego.
https://twitter.com/GiancarloDeRisi

Biskup Wenecji Claudio Cipolla postanowił dać kolejną szansę duchownemu. Powiedział, że wybaczy księdzu Cavazzanie "jak ojciec" oraz że wzoruje się na "miłosierdziu Pana" - podaje "The Times".

Proszę o przebaczenie za słowa, gesty i wszystkie błędy, które popełniłem – powiedział Cavazzana.

REKLAMA

Roberto Cavazzana wraca do kapłaństwa po roku spędzonym "w powściągliwości wśród biednych". 43-letni ksiądz przyciągał rzeszę wyznawców, w tym wiele kobiet, swoimi charyzmatycznymi kazaniami we wsi Carbonara di Rovolon w pobliżu Wenecji we Włoszech. Ludzie z pobliskich miast gromadzili się, by móc go usłyszeć. Dlatego większość mieszkańców cieszy się, że duchowny wraca do Kościoła.

Nie mówimy o pedofilii, więc jesteśmy spokojni. Należy odróżniać mężczyznę od księdza, a Roberto jest dobrym kapłanem. Mamy nadzieję, że wkrótce wróci. Jesteśmy gotowi mu wybaczyć - powiedziała burmistrz Carbonara di Rovolon, Maria Elena Sinigalia.

O księdzu zrobiło się głośno w 2017 r. za sprawą prezenterki telewizyjnej Belen Rodriguez. Kobieta wyznała, że Roberto Cavazzana był jej duchowym przewodnikiem i dawał jej wskazówki przed ślubem. Opisała go jako "współczesnego księdza" oraz "przystojnego i miłego mężczyznę".

Wtedy do mediów zgłosiły się kobiety, które chciały ujawnić jego grzechy. Okazało się, że poprzez szereg stron internetowych duchowny oferował pomoc kobietom, które przechodziły kryzys w małżeństwie. Jednak zamiast duchowej pomocy, ksiądz uwodził kobiety i wywierał nacisk, by uczestniczyły w orgiach organizowanych przez ówczesnego kapłana Andrea Contina.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: Kościół rozlicza się z pedofilią. Podaje dokładną liczbę ofiar

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij