REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka26.11.18 (12:06)

Książę Karol wyjawił tajemnicę Meghan i Harry'ego.Zdradził imię dziecka

Od kiedy świat obiegła informacja, że księżna Meghan i książę Harry spodziewają się dziecka, rozpoczęły się spekulacje na temat jego imienia. Chociaż para dalej trzyma to w tajemnicy, książę Karol postanowił podzielić się z mediami, jak może nazywać się jego wnuk lub wnuczka.
East News

Książę Karol nie kryje radości z tego, że po raz kolejny zostanie dziadkiem. Podczas przyjęcia w Australia House w Londynie wygłosił przemówienie.

Panie i panowie, mój syn Harry powiedział mi, że podczas ich ostatniej podróży po Australii, on i jego żona otrzymywali niezliczone sugestie dotyczące imienia ich przyszłego dziecka. Tylko między nami, podejrzewam, że Kylie i Shane znajdują się na ich krótkiej liście - powiedział.

REKLAMA

Książę Karol potwierdził również kilka imion, które zdecydowanie nie figurują na liście. Zapowiedział, że dziecko na pewno nie będzie nazywać się Edna ani Les.

*Zazwyczaj rodzina królewska ogranicza się do wąskiego zbioru imion "zatwierdzonych przez władze królewskie" dla ich potomstwa. * Jak ujawniły najnowsze badania, najczęściej nadawanymi królewskimi imionami dla chłopców jest Albert, George oraz Karol, natomiast dla dziewczynek Wiktoria, Maria i Luiza. Jednak Meghan i Harry są znani z tego, że lubią łamać protokół, dlatego pewnie nie będą sugerować się tą listą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: Markle wkupi się ciążą w łaski królowej? "Złamała wiele protokołów"

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij