Albert Kamiński| 

Kurs samoobrony się przydał. Obroniła się kluczykami do samochodu

14

Amerykanka uratowała się przed napastnikiem wykorzystując za broń klucze do auta. Swoją historię opisała na Facebooku.

Kurs samoobrony się przydał. Obroniła się kluczykami do samochodu
(Facebook.com, Jessica Collins)

Dramatyczne zdarzenie rozegrało się w Amarillo na północy Teksasu. Jessica Collins odchodząc od samochodu w kierunku domu, zdała sobie sprawę, że zostawiła w aucie ładowarkę do telefonu. Wróciła się, otworzyła pojazd i sięgnęła po urządzenie.

Gdy chciała zamknąć drzwi poczuła silne uderzenie prosto w nos. Zobaczyła przed sobą latynoamerykańskiego mężczyznę. Szczęśliwie trzymała między palcami klucze do auta. Nie zastanawiając się długo, uderzyła go prosto w szyję.

Ranny i zaskoczony mężczyzna rzucił się do ucieczki. Jessica nie miała zamiaru go gonić. Pobiegła w kierunku domu i wezwała policję. Funkcjonariusze sporządzili raport ze zdarzenia. Teraz mężczyzny szuka lokalna policja.

Na Facebooku opisała swoją historię, ku przestrodze. Zaleca innym, a szczególnie kobietom, by podczas samotnych podróży zawsze trzymały klucze w "pozycji obronnej", czyli między palcami z wystającym prostopadle metalem. Kiedy wszystko dzieje się tak szybko, mogą uratować komuś życie, jak to miało miejsce w jej przypadku.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić