Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Ładowała komórkę w kąpieli. Po zrobieniu tego zdjęcia zabił ją prąd

131
Podziel się:

Ostatnie zdjęcie zrobione przez nastolatkę na chwilę przed śmiercią zostało ujawnione jako przestroga dla wszystkich, którzy próbują podczas kąpieli ładować swój telefon komórkowy.

Ładowała komórkę w kąpieli. Po zrobieniu tego zdjęcia zabił ją prąd
(Lovington Police Dept.)

Madison Coe z Lovington w Nowym Meksyku wysłała zdjęcie koleżance podczas kąpieli. Na fotografii widać ładowarkę do telefonu podłączoną do przedłużacza. 14-latka żartowała sobie z "uzależnienia" od telefonu.

Kiedy używasz przedłużacza, żeby móc naładować swój telefon podczas kąpieli - napisała w wiadomości.

Chwilę później dziewczyna już nie żyła. Prąd poraził Madison po tym, jak dotknęła przedłużacza. Początkowo sądzono, że to telefon wpadł do wanny i poraził dziewczynę. Ostatecznie wykluczono tę wersję i przyjęto, że musiała dotknąć kabla przedłużacza nie wiedząc, że ten jest uszkodzony.

Wystarczy tylko kropla. Elektryczność i woda nie powinny się mieszać - przypomina policja pokazują zdjęcie z Samsunga Edge Plus 14-latki.

Rodzina wstrząśnięta tragedią zgodziła się na opublikowanie w mediach ostatniego zdjęcia wysłanego przez córkę. Liczą, że może inne dzieci ochroni to od tak nieodpowiedzialnego zachowania.

Nazywałam ją błyszczącą gwiazdką. Była bardzo inteligentna. Bardzo dobra uczennica w szkole. Po prostu kochała życie - powiedziała jej macocha Felisha Owens.

Prąd w gniazdku jest szalenie niebezpieczny dla człowieka. 220 V czy nawet 120 V, które spotykamy w Stanach Zjednoczonych w towarzystwie wody jest po prostu zabójcze i powinno się unikać jakiegokolwiek kontaktu z przedmiotami podłączonymi do prądu.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(131)
alberto
rok temu
To był rosyjski zasilacz Sputnik.
alberto
rok temu
Nie jestem z zawodu elektrykiem,ale wiecie,że cewka w samochodzie ma kilkanaście tyś.volt i tylko porządnie kopnie.
Antek
3 lata temu
Ladowarka ma tylko 5V
też matka
5 lata temu
No chyba jednak nie taka inteligentna jak twierdzi jej matka skoro do tego doszło
ja
5 lata temu
była inteligentna? bardzo?? czyżby?......
bla bla bla
5 lata temu
Kryptoreklama samsunga edge plus
jajakoja
5 lata temu
stoi na tle jakiegos ogrodu, nie rozumiem dlaczego piszecie o kapieli, jest ubrana i ladnie sie usmiecha.
IEN
5 lata temu
Elektrycy amatorzy prąd ani napięcie nie zabija.......................zabija różnica potencjałów ! zapamiętajcie to sobie filozofowie amatorzy.....ponadto głupota również zabija więc uważajcie ...............
Alwx
5 lata temu
Tragedia. Przykro.
smd
5 lata temu
czy nagrody Darwina mają jakąś skalę punktacji? 1-10, czy coś? Daję 4.
Nieznany typ
5 lata temu
Samsung Edge Plus hmmmm unikat?
deltaI
5 lata temu
Do pit. Zabija nie natężenie ale prąd. Obliczono, że prąd powyżej 30 mA. Trzeba więc stosować wyłącznik różnicowoprądowy o prądzie zadziałania do 30 mA.
enene
5 lata temu
Właściciel domu, inspektor nadzoru, wykonawca, odpowiadają i nie wypłacą się z odszkodowań w wyniku procesów cywilnych, utracą swe funkcje w budownictwie z powodu nie zastosowania wyłącznika różnicowoprądowego w obwodzie łazienki. Jeśli wykonawcą był ktoś z rodziny, ojciec, to trauma do końca życia z powodu nie przestrzegania prawa budowlanego i niewykluczony proces karny za spowodowanie nieumyślne śmierci.
beza
5 lata temu
A różnicowek (wyłączników RCD) w tym USA nie znają ? W Europie zaiskrzyłoby, kopnęłoby dzidzię, tak żeby miała nauczkę i tyle.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić