aktualizacja 

Legenda brytyjskiej piłki na dnie. Szokujące zdjęcia

123

Krew na twarzy, zadrapania, poszarpane ubranie. W pewnym momencie nawet opuszczone spodnie. Paul Gascoigne, uważany za jeden z największych talentów w historii brytyjskiego futbolu, od wielu lat stacza się coraz bardziej, ale w tak złym stanie nigdy go jeszcze nie widziano.

Legenda brytyjskiej piłki na dnie. Szokujące zdjęcia
(Instagram @ticketyfukinboo2)

"Gazza" piłkarską karierę zakończył 12 lat temu i od tamtej pory zmaga się z alkoholizmem. Jeszcze dwa tygodnie temu 48-letni Gascoigne chwalił się, że od roku jest trzeźwy. Jednak w porze lunchu widziano go wytaczającego się z taksówki z butelką ginu w ręku. Będąc kompletnie pijanym rozbił sobie głowę, nos i wargę. Zakrwawiony zaniepokoił sąsiadów, którzy wezwali policję.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jeszcze niedawno twierdził, że wyszedł na prostą. Podobno rok był trzeźwy, a nowa terapia dała mu nadzieję. Jego przyjaciele i sąsiedzi jednak nigdy nie byli tak optymistyczni. Według ich relacji pół roku bez alkoholu to najdłuższy okres, jaki udało się wytrwać Gascoigne'owi. Często zdarza mu się wpaść w alkoholowy ciąg. I tak ciągnie się to od wielu lat.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jego twarz nosi liczne zadrapania, obtarcia i siniaki. To obraz zapuszczonego alkoholika, z kontuzjami od bójek, upadków lub obydwu tych rzeczy. Lekarze mogą zając się zewnętrznymi oznakami, ale jego organy muszą być w tej chwili już poważnie uszkodzone. Sądzę, że zaszło to już za daleko i ostatni gwizdek zbliża się wielkimi krokami - powiedziała "The Sun" lekarka Carol Cooper.

Nie przegap:

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić