REKLAMA
Odświeżone 43 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Krzysztof Narewski29.08.17 (12:47)

19-letnia Brytyjka zgwałcona na plaży w Hiszpanii

Policja poszukuje trzech mężczyzn, którzy zgwałcili nastolatkę niedaleko Punta Ballena w Magaluf.
David Ramos / Stringer / Getty Images

19-latka przekazała policji zdjęcie jednego z gwałcicieli. W rozmowie z funkcjonariuszami powiedziała, że kilkukrotnie wcześniej z nim wychodziła i bez problemu go zidentyfikuje. Teraz policja bada DNA zabezpieczone na ubraniach dziewczyny. Narodowości napastników jeszcze nie potwierdzono, ale byli to najprawdopodobniej Brytyjczycy - podaje express.co.uk.

Mężczyźni zgwałcili dziewczynę podczas spaceru po plaży. Oprócz jej znajomego, do nastolatki dobierali się też dwaj jego znajomi, którzy dołączyli do przechadzki. Dziewczyna krzyczała, ale nikt nie przyszedł jej z pomocą. Po wszystkim nastolatka zadzwoniła na policję. Policjanci na miejscu zastali nagą i płaczącą dziewczynę.

REKLAMA

*To już kolejny gwałt w wakacyjnym kurorcie. *Jedną z najgłośniejszych spraw w ostatnim czasie jest ta o polskiej parze. W Rimini kilku imigrantów najpierw pobiło chłopaka, a później na jego oczach zgwałciło jego dziewczynę. Z kolei pod koniec czerwca w Alicante grupa nieletnich napastowała 13-latkę. Ofiarą mogła paść też jej koleżanka, ale w porę wkroczył jej ojciec.

Zobacz też: Gwałt na plaży. Riminini nie jest spokojnym kurortem

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij