Wróć na
Łukasz Dynowski
|
aktualizacja

13-letnie dziecko wielokrotnie zgwałcone. Ojciec żąda sprawiedliwości

223
Podziel się

Ojciec 13-letniego dziecka oskarża szkołę w związku z wielokrotnymi gwałtami, do jakich miało dojść w ciągu 10 dni. Ofiarą miała być córka mężczyzny. Policja zatrzymała trzech nastolatków uczęszczających do szkoły w izraelskim mieście Netivot na pustyni Negew.

izrael szkoła gwałt
izrael szkoła gwałt (iStock.com, sam thomas)

Gwałty na dziecku miały się odbywać podczas przerw. Sprawcy mieli wiązać ofiarę i ją gwałcić w schronie w szkole w mieście Netivot w pobliżu Gazy. Według relacji ojca 13-latki dwóch z nich stało na czatach, a dwóch znajdowało się w schronie. Podczas gdy jeden gwałcił ofiarę, drugi robił zdjęcia.

Ataki powtarzały się na przestrzeni 10 dni. Ojciec 13-latki jest oburzony, że szkoła dopuściła do takich sytuacji i nie zareagowała wcześniej.

Nie wiem, jak takie rzeczy mogą się dziać w szkole. Córka powiedziała, że napastnicy grozili, że jeśli komuś coś powie, to zamordują ją i jej małego brata, a nagrania opublikują. Gdzie są nauczyciele? Gdzie jest dyrektor? – stwierdził ojciec dziecka w rozmowie z izraelską stacją Channel 13.

13-latka jest zdruzgotana. Ojciec mówi, że jego dziecko ciągle płacze i nie wychodzi z pokoju. Izraelska policja wszczęła śledztwo. W sobotę zatrzymała podejrzanego 16-latka, a w niedzielę zabrała dwóch innych podejrzanych na przesłuchanie.

Adwokat podejrzanego zabrał głos. Reprezentujący 16-latka adwokat mówi, że jego klient wszystkiemu zaprzecza, a domniemanej ofiary "w ogóle nie zna".

Nigdy jej nie widział, nie było go w miejscu, w którym, jak twierdzi dziewczyna, dochodziło do gwałtów – powiedział adwokat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(223)
gardzę gwałci...
8 miesięcy temu
To dokładnie tak samo ja z tą Brytyjką na Krecie czy Cyprze! Zgwałciły ją bestie z Izraela ale wystarczyło, że kłapnęły potem pyskami, jakoby nie znały Brytyjki, a policja ich natychmiast wypuściła! Może nawet to ci sami bandyci co tutaj? Albo spokrewnieni...? Powinni im nie obrzezać, a urzezać przyrodzenia przy samej szyi!
Meneger
8 miesięcy temu
To jest prawdziwe oblicze Żydów. Sodoma i Gomora tez leżą na terytorium dzisiejszego Izraela...... Pracuje w Hotelu w Krakowie po każdej wycieczce z Izraela, zostawiaja tak zdewastowane pokoje i bałagan a kał to oddaja nawet do umywalki. Nie wiem czy robia to z niewiedzy czy z rozpusty .....
Hammurabi
8 miesięcy temu
"Reprezentujący 16-latka adwokat mówi, że jego klient wszystkiemu zaprzecza, a domniemanej ofiary "w ogóle nie zna". Nigdy jej nie widział, nie było go w miejscu, w którym, jak twierdzi dziewczyna, dochodziło do gwałtów – powiedział adwokat". No tak. Złap Żyda za rękę to on powie że to nie jego ręka.
Żydzi bandyci
8 miesięcy temu
Ani razu nie padło słowo żydzi :) W informacji o kradzieży butów gdzieś we Włszech, kilka razy było podkreślone że ukradł polak :)
Skąd my to zn...
8 miesięcy temu
„Nigdy jej nie widział, nie było go w którym dochodziło do gwałtów”. Typowe dlatego narodu.
Najnowsze komentarze (223)
klon
8 miesięcy temu
Ojciec, do dzieła. Sam wymierz sprawiedliwość. Nie ma innej sprawiedliwości sądowej i nie ma przebaczenia. To wymysły władzy żeby mieć spokój.
ot
8 miesięcy temu
tak się zydy bawią ?
potok
8 miesięcy temu
oto naród spalony
Tt
8 miesięcy temu
Już bo żyd prawde powie
!!!!
8 miesięcy temu
Tak się bawi "naród wybrany".
Rgjjj
8 miesięcy temu
E to nie mogli byc zydzi oni sa cudowni, jedyni bez skazy. Ech ten antysemiryzm, to byli pewnie palestynczycy.
sarna
8 miesięcy temu
No i jak tu pozytywnie ocenić tę rasę .
kolo
8 miesięcy temu
Taką mają kulturę.
kibic
8 miesięcy temu
Meneger masz telefon fotki fotki i pokaz Polakom
polak
8 miesięcy temu
to są podli ludzie IZRAEL
Mario
8 miesięcy temu
Izrael? Państwo żydowskie? Nie powinni oni się Kochać i wspierać zamiast gwałcić i mordować?
ola
8 miesięcy temu
sprawiedliwi zydzi ?
dfui
8 miesięcy temu
co na to Majbach ?
mama
8 miesięcy temu
ZWYRODNIALCY!!!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić