REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski22.09.19 (18:11)

13-letnie dziecko wielokrotnie zgwałcone. Ojciec żąda sprawiedliwości

Ojciec 13-letniego dziecka oskarża szkołę w związku z wielokrotnymi gwałtami, do jakich miało dojść w ciągu 10 dni. Ofiarą miała być córka mężczyzny. Policja zatrzymała trzech nastolatków uczęszczających do szkoły w izraelskim mieście Netivot na pustyni Negew.
sam thomas / iStock.com

Gwałty na dziecku miały się odbywać podczas przerw. Sprawcy mieli wiązać ofiarę i ją gwałcić w schronie w szkole w mieście Netivot w pobliżu Gazy. Według relacji ojca 13-latki dwóch z nich stało na czatach, a dwóch znajdowało się w schronie. Podczas gdy jeden gwałcił ofiarę, drugi robił zdjęcia.

Ataki powtarzały się na przestrzeni 10 dni. Ojciec 13-latki jest oburzony, że szkoła dopuściła do takich sytuacji i nie zareagowała wcześniej.

REKLAMA

Nie wiem, jak takie rzeczy mogą się dziać w szkole. Córka powiedziała, że napastnicy grozili, że jeśli komuś coś powie, to zamordują ją i jej małego brata, a nagrania opublikują. Gdzie są nauczyciele? Gdzie jest dyrektor? – stwierdził ojciec dziecka w rozmowie z izraelską stacją Channel 13.

Zobacz też: Wielka mobilizacja w Izraelu

13-latka jest zdruzgotana. Ojciec mówi, że jego dziecko ciągle płacze i nie wychodzi z pokoju. Izraelska policja wszczęła śledztwo. W sobotę zatrzymała podejrzanego 16-latka, a w niedzielę zabrała dwóch innych podejrzanych na przesłuchanie.

Adwokat podejrzanego zabrał głos. Reprezentujący 16-latka adwokat mówi, że jego klient wszystkiemu zaprzecza, a domniemanej ofiary "w ogóle nie zna".

Nigdy jej nie widział, nie było go w miejscu, w którym, jak twierdzi dziewczyna, dochodziło do gwałtów – powiedział adwokat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij