Aleksander Sławiński| 

Liderka ruchów antyszczepionkowych: Dyrygentem obecnej epidemii jest Bill Gates

348

Justyna Socha, działaczka antyszczepionkowa i liderka ruchu STOP NOP, wrzuciła w niedzielę wielkanocną film, w którym wyraża swoje przekonania na temat prawdziwych przyczyn pandemii koronawirusa.

Liderka ruchów antyszczepionkowych: Dyrygentem obecnej epidemii jest Bill Gates
(Getty Images, NurPhoto)

Justyna Socha jest postacią bardzo kontrowersyjną, od lat walczącą ze środowiskami lekarzy przeciwko szczepieniu dzieci, a także głoszącą wiele teorii spiskowych związanych z kontrolą korporacji farmaceutycznych nad światową polityką.

Tym razem liderka ruchów antyszczepionkowych stwierdziła dość zdecydowanie, że epidemia koronawirusa jest zaplanowanym działaniem, które ma na celu pozbawienie ludzi wolności. W interpretacji Sochy, przedstawionej na Facebooku, ograniczenia związane z kwarantanną są próbą zdominowania ludzi i pozbawienia ich "tego co najcenniejsze".

Przyczyna koronawirusa

Jednak, jak twierdzi, za całym spiskiem nie stoi żaden rząd żadnego kraju, a międzynarodowe korporacje i instytucje finansowe. Całością zaś, według Sochy, ma zarządzać... Bill Gates.

Myślę, że wielu z was zdaje sobie sprawę, że reżyserami tego wszystkiego są korporacje, głównie farmaceutyczne i banki, a dyrygentem jest Bill Gates. To co się teraz dzieje, było planowane od wielu wielu lat - twierdziła liderka STOP NOP na nagraniu.

Justyna Socha przedstawiła też, popularną w niektórych kręgach teorię, łączącą epidemię z planami wszczepiania ludziom czipów i kontrolowania ich przy pomocy sieci 5G. Zdaniem wielu kręgów antyszczepionkowych wielkie firmy farmaceutyczne współpracują z korporacjami, by przy pomocy nowej generacji technologii mobilnych przejąć władzę absolutną.

Twierdzenia Sochy, jak nie trzeba tłumaczyć, stoją w sprzeczności z przytłaczającą większością badań naukowych. Dotychczasowe ustalenia wielu niezależnych od siebie środowisk, nie wskazują na to, aby szerzenie się pandemii miało być celowym działaniem. Tym bardziej nie istnieją żadne dowody na związki między szczepieniami, a elektroniczną kontrolą ludzi, czy autyzmem.

Zobacz także: Prof. Pyrć o szczepionce na koronawirusa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić