REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Angelika Karpińska11.11.19 (18:41)

Łódź. Odkryto nielegalny handel papierosami i alkoholem

Funkcjonariusze celno-skarbowi przeprowadzili patrol na Bałuckim Rynku - największym targowisku w Łodzi. Zabezpieczyli ponad 40 tysięcy nielegalnych papierosów, prawie 32 kilogramów tytoniu bez akcyzy i 10 litrów alkoholu z nieznanego źródła.
Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

Kontrola na Bałuckim Rynku w Łodzi została przeprowadzona w czwartek 7 listopada. Funkcjonariusze z Krajowej Administracji Skarbowej znaleźli nielegalne wyroby akcyzowe w dwóch zaparkowanych nieopodal rynku autach. W Mazdzie znaleziono 1059 paczek papierosów i 18 kg tytoniu, natomiast w Peugeocie 242 paczki papierosów oraz 0,75 kg tytoniu.

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi
REKLAMA

Nielegalne wyroby znaleziono także w torbach i kartonach znajdujących się w różnych miejscach targowiska. Część towaru była również ukryta w specjalnej skrytce, którą skonstruowano w chodniku.

Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi prowadzi śledztwo mające na celu ustalenie właścicieli nielegalnych wyrobów. Instytucja przekazała, że gdyby zajęte towary trafiły do obrotu, starty Skarbu państwa w podatku akcyzowym wyniosłyby prawie 65 tys. zł.

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

Zobacz także: Złapani na gorącym uczynku. Policjanci złapali się za głowy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij