REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 13 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła22.11.19 (11:13)

Łódzkie. Kierowca BMW poszukiwany. Znają część rejestracji

Policjanci z województwa łódzkiego proszą o pomoc w zidentyfikowaniu kierowcy BMW. Auto uderzyło w małego chłopca, kiedy ten szedł z tatą drogą. Kierowca BMW nawet nie zwolnił po potrąceniu dziecka w Pątnowie. Znany jest początek rejestracji auta.
morisfoto / iStock.com

Do zdarzenia doszło w sobotę w Pątnowie (woj. łódzkie). Około godziny 16.50 ojciec z dwójką swoich dzieci wracał do domu. Nagle bardzo szybko jadący samochód marki BMW potrącił syna mężczyzny.

Kierowca auta nie zatrzymał się ani nie zwolnił. BMW odjechało z miejsca zdarzenia, przekraczając dozwoloną prędkość.

REKLAMA

6-letni chłopiec po potrąceniu upadł na ziemię. Nie mógł przez dłuższą chwilę wstać. Na szczęście szybko okazało się, że nic poważnego się stało. Skończyło się na kilku otarciach i siniakach.

Zobacz także: Gdańsk. Kierowca auta celowo rozjechał rowerzystę

Ojciec dziecka podkreśla, że pomimo, iż nie był to poważny wypadek, kierowca BMW powinien się zatrzymać. Ponadto rzekomo jechał z nadmierną prędkością. Nie było też szans, że nie widział ojca z dziećmi - mieli kamizelki odblaskowe.

Sprawa trafiła na policję. Niestety ojciec chłopca nie pamięta numerów rejestracyjnych. Wie, że zaczynają się od EWI. Funkcjonariusze z komendy w Wieluniu w woj. łódzkim apelują o pomoc do każdego, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat sprawcy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij