o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Londyn. Taksówkarz seryjnym gwałcicielem. Mówił, że wygrał na loterii

43
Podziel się

Taksówkarz John Worboys z Londynu został skazany na dożywocie za kilkanaście gwałtów i napaści na kobiety, które były jego klientkami. Podawał im alkohol z tabletkami gwałtu, mamiąc wcześniej opowieścią o swojej wygranej, a następnie je atakował. Wcześniej był już za to skazany.

Londyn. Taksówkarz seryjnym gwałcicielem. Mówił, że wygrał na loterii
(East News)
bDTetHOZ

62-letni John Worboys był taksówkarzem w Londynie. Przez lata dopuszczał się gwałtów na swoich klientkach. Czyhał na samotne kobiety, a kiedy te wsiadały do jego auta mówił, że wygrał na loterii i częstował je szampanem. W trunku rozpuszczał tabletki gwałtu.

Mężczyzna wykorzystywał kobiety, a następnie, jak gdyby nigdy nic, zawoził je do celu i udawał, że po prostu się upiły. Do napaści dochodziło w latach 2006-2008, ale podobno już w latach 80. XX wieku John Worboys fantazjował o atakach na kobiety i bywał agresywny.

W 2009 roku mężczyzna został skazany. Sąd udowodnił mu 12 napaści seksualnych, ale śledczy podejrzewali, że mogło dojść nawet do 100 gwałtów. Taksówkarz w więzieniu spędził 8 lat. Na początku tego roku miał zostać zwolniony warunkowo, ale policja udowodniła mu kolejne przestępstwa.

bDTetHPb
Zobacz także: Zobacz taże: Gwałt na nieletniej pacjentce. "Niestety taki mamy stan"

Z powodu nagłośnienia sprawy, zaczęły się zgłaszać kolejne kobiety, które także były ofiarami taksówkarza. Wszystkie zeznania wyglądały tak samo - kobiety wsiadały do auta, a Worboys częstował je alkoholem, późniejszych zdarzeń już nie pamiętały. Wszystkie budziły się w swoich domach z przeczuciem, że wydarzyło się coś okropnego. Niektóre ofiary pamiętały nieco więcej szczegółów, co pozwoliło na skazanie gwałciciela.

Po udowodnieniu kolejnych 4 gwałtów mężczyzna został skazany na dożywocie. Sąd zwrócił uwagę na postawę Worboysa. Taksówkarz swoich czynów nie postrzegał jako zbrodni i nie wyraził żalu, za to co zrobił. Mimo iż teoretycznie może się ubiegać o przedterminowe zwolnienie już za 6 lat, to sąd ogłosił, że nie zamierza do tego dopuścić.

bDTetHPh

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bDTetHPC
KOMENTARZE
(43)
Zmoroslaw
rok temu
ehhh zeby tak u nas za gwał na dozywocie zamykali ale oczywiscie bez mozliwosci zwolnienia wrunkowego
Remo
rok temu
Przyjąć alkohol od taksówkarza... no cóż, Angole!
erotoman- gaw...
rok temu
Ja te z kiedyś podrywałem kobiety metodą "na wygraną w loterii" i też szampana używałem, tyle że bez pigułki gwałtu. Same wskakiwały do łóżka.
bDTetHPD
kłamca upczyc...
rok temu
Jego plan był prawie dobry. Podstawowe założenia - wizja dostatniego życia u boku milionera, któremu już bliżej niż dalej do grobu są ok. Szampan też, tylko te pigułki to najsłabsze ogniwo. Jakby rozwinął charyzmę mógłby na takiej bajerce sporo poużywać. Na koniec oznajmiłby, że wygraną przekazał na pomoc nigeryjskim zbieraczom kauczuku i już.
Jaro
rok temu
Nie jest źle,policjant z Rosji proponował podwózkę a kiedy kobiety die zgadzały ,częstował je alcholem i zapraszał do domu .Tam je zabijał. Te które odmówiły picia puszczał wolno. Jak widac gwałt to niedopuszczalna sprawa ake zawsze może być gorzej.
Najnowsze komentarze (43)
ONA29
rok temu
bardzo przepraszam, ale kto w taxi daje drinki?! błagam dziewczyny zacznijcie myśleć~!
bolo
rok temu
Ten komentarz sadu, przekazac OBOWIAZKOWO, naszym sadom do wgladu i korzystania z owej madrosci!!!!!!!!!!!!!!!
Fejkarz
rok temu
Fake taxi? XD
ady
rok temu
angliczki takie sa nie dziwie sie,chleja do upadlego,
Taxi
rok temu
Głupie kobiety ,jak usłyszały o wygranej i o forsie to zaczęły myśleć kroczem .
Laloya
rok temu
A jaka porządna szanująca się kobieta pije alkochol z taksówkarzem którego widzi pierwszy raz na oczy
hm
rok temu
żadnej nie zabił a kara większa jak dla mordercy
Niemożliwe
rok temu
Po nazwisku i wyglądzie typowy śniady inżynier i lekarz. Oooops, biały Brytol?!?!?
bDTetHPv
nori
rok temu
Miał chłop fantazję ! I słuszny , nazwijmy to , biznes plan . Coś nie zagrało . Może zakróliczył , a na Wyspach nie ma pińćset .
Andrzeisko
rok temu
I tak to jest jak kobiety lubią pić frajerskiego szampana.
Na chłopski r...
rok temu
Bardzo możliwe, że na oskarżenie tego kierowcy załapie się kilka kobiet, które nie są całkowicie pewne czy zostały zgwałcone.
aaamen
rok temu
fu*ck
aaamen
rok temu
fuck taxi
yoyo
rok temu
eeee, myślałem, że to o Fake Taxi....
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić