Dagmara Smykla| 

Londyn. Złodzieja złapali przechodnie. Gorzko pożałował

320

Mieszkańcy Londynu przez chwilę w osłupieniu obserwowali napad na sklep jubilerski. Później wzięli sprawy w swoje ręce i złapali jednego z bandytów. Złodziej nie miał szans z rozjuszonym londyńskim tłumem.

Mieszkańcy Londynu złapali i pobili złodzieja uciekającego z łupem.
Mieszkańcy Londynu złapali i pobili złodzieja uciekającego z łupem. (twitter.com, Chloe Fids)

Fiasko wyjątkowo bezczelnego napadu w Londynie Trzech mężczyzn w kaskach wjechało samochodem w sklep jubilerski na ulicy Shepherd's Bush w zachodniej części miasta. Napaści w biały dzień przyglądali się przechodnie, wielu z nich nagrywało rabunek, inni starali się zatrzymać bandytów.

Świadkowie czekali na złodziei przy wyjściu. Dwóch zamaskowanych bandytów groziło przechodniom młotkami, dzięki czemu udało im się uciec. Trzeci, trzymający torbę z większością łupu, miał znacznie mniej szczęścia. Dramatyczne nagranie widziało już prawie 750 tys. ludzi.

To jakieś szaleństwo! Naprawdę nie powinieneś zadzierać z moimi sąsiadami - skomentowała zszokowana autorka filmiku.

Zobacz także: Zobacz też: To mogła być kradzież stulecia. Nagranie monitoringu

Uciekający złodziej przewrócił się po kilku metrach. Próbował podnieść torbę z łupem, ale wtedy złapał go rozjuszony tłum. Kilku mężczyzn przydusiło złodzieja do ziemi i zaczęło go bić i kopać. Po kilku sekundach do zbiegowiska podbiegli inni, którzy odciągnęli najagresywniejszych od pobitego bandyty.

To było przerażające, rzucili się na niego jak stado zwierząt. Zatrzymanie złodzieja było bardzo chwalebne, ale czy to bicie i kopanie było konieczne? Wystarczyło przewrócić go i przytrzymać - komentują internauci.

Złodziej próbował się wyrwać, ale wtedy dopadli go policjanci. Funkcjonariusze znowu docisnęli mężczyznę do ziemi i zakuli go w kajdanki. Londyńska policja poinformowała o aresztowaniu podejrzanego o rabunek. Jego wspólnicy są wciąż poszukiwani - informuje "Independent". Funkcjonariusze analizują teraz nagranie z obywatelskiego zatrzymania.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić