Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Michał Nowak
|
aktualizacja

Lubuskie. Martwy mężczyzna na chodniku. Policja apeluje

76
Podziel się

W nocy z poniedziałku na wtorek w Strzelcach Krajewskich policja znalazła ciało 58-letniego mężczyzny. Jedną z przyczyn śmierci mogło być wychłodzenie organizmu.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (WP.PL)

Śmierć na chodniku. Gdy policja dotarła na miejsce rozpoczęła się walka o życie 58-latka. Niestety było już za późno. Lekarz stwierdził zgon.

Policja przypomina. W ciągu najbliższych dni spodziewane są minusowe temperatury. Nadchodzi więc czas szczególnie niebezpieczny dla ludzi samotnych, bezdomnych oraz będących pod wpływem alkoholu. Nasza reakcja może uratować im życie.

Musimy pamiętać o potrzebie zwrócenia szczególnej uwagi na takie właśnie osoby. Czasami wystarczy jeden telefon, by uratować czyjeś życie – przypomina Tomasz Bartos z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich. Jego słowa publikuje portal Gorzowianin.

*Funkcjonariusz dodaje, że służby są teraz wyjątkowo wyczulone na zgłoszenia o takich osobach. * Dzwoniąc na alarmowy numer 112 możemy sprawić, że zamarzającym zostanie udzielona bardzo szybka pomoc.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Śmierć z wychłodzenia
KOMENTARZE
(76)
stefan
3 lata temu
chwala wam dobrzy polucjanci
bezdomni
3 lata temu
olo masz racje 90 % katolików, o wartosciach Bóg, honor i ojczyzna a w RP ludzie umieraja z zimna, glodni, bezdomni . 21 wiek , rolniczy zasobny region europy . Połne kościoły , Mordy pelne miłoserdzia , setki tys. kleru, zakonnic i innych nierobów samorzadowych . w kazdej wiosce po kosciele, 5 kapliczek , pielgrzymki itp a ludziska zdychaja w mrozie . Co Policja ma im zupki dawac ? a co robią te złodzieje z GOPS, MOPS itp. ?
rubby
3 lata temu
a gdzie byli patrolujacy miasto
Yo
3 lata temu
"... w Strzelcach Krajewskich" - a gdzie to w sz(f)abi?
Twój nick
3 lata temu
Teraz najbezpieczniej jest pod pomnikiem kartofla, porządkowi mają błyskawiczny czas interwencji. W innych miejscach to mogą telefonicznie upomnieć albo umorzyć.
Iza
3 lata temu
Nie tylko pijany może leżeć na chodniku ,,może ktoś zasłabnąć , i jak nie dostanie pomocy ,może być za późno ,,więc nie bądźmy obojętni "pozdrawiam serdecznie "
alex
3 lata temu
W Polsce rozwinął się ,,Gang Stalting " mordują już nie tylko w mieszkaniach ale i na ulicach
wers
3 lata temu
O, to ciekawe "czas szczególnie niebezpieczny dla ludzi (...)będących pod wpływem alkoholu". Zawsze jest taki czas, nie tylko w zimie.
kastel
3 lata temu
Polakom wciąż się wydaje, że Katolicyzm to religia uznająca zasady Chrześcijaństwa ale tak nie jest. Dowód? W końcu to Chrześcijanie stworzyli kartę praw człowieka i obywatela lecz Kościół Katolicki całkowicie ją odrzucił, jako... sprzeczną z jego nauką. Zamiast miłości bliźniego jest nawoływanie Kościoła do nietolerancji, dyskryminacji i pogardy dla innych. Katolicy stali się ślepi i głusi na ludzki ból i łzy. Nie reagują na śmierć z głodu i zimna przed ich ciepłym domem, nie reagują również na rozpacz matek i dzieci uciekających przed okrucieństwami wojny.
ant
3 lata temu
Strzelce Krajewskie to chyba gdzieś koło Krajewa?
policja nie r...
3 lata temu
a jak ktoś nie ma telefonu to co ma zrobić?
Beata
3 lata temu
POLICJA DOSTAŁA PODWYŻKI WYNAGRODZEŃ WIĘC NIECH ZAPRACUJE NA NIE A NIE PROSI W TAKICH SPRAWACH SPOŁECZEŃSTWA O POMOC Gdy mi ukradli radjo z samochodu to w czsie 24 godzin sprawę umorzyli a sąsiad w 8 godzin je znalazł.
G.69
3 lata temu
99% katolików.Bo nawiedzonej ciemnocie jest najważniejsza taca,ile dać,żeby sukienkowy miał gdzie wydać na balangę.
Tomek
3 lata temu
Trzepie mnie jak czytam takie "apele". Zeszłej zimy dzwoniłem w Koszalinie pod nr 112 i usłyszałem, że od takich zgłoszeń, jak leżący na mrozie człowiek to jest straż miejska..... więc poprosiłem stanowczo aby przekazał sprawę straży miejskiej - nie zrobił tego.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić