Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Goss
|

"M jak miłość" zniknie z anteny? Wszystko przez koronawirusa

8
Podziel się

Z powodu pandemii prace na planie serialu zostały tymczasowo wstrzymane. Jeden z tabloidów donosi, że może to mieć wpływ na emisję kolejnych odcinków.

"M jak miłość" zniknie z anteny? Wszystko przez koronawirusa
"M jak miłość" może nie wrócić na antenę jesienią (East News)
bETQWdsl

Pandemia koronawirusa opanowała w ostatnim czasie czołówki portali informacyjnych. W Polsce na ten moment odnotowano 1085 przypadków zakażenia, a 15 osób niestety zmarło. Z tego powodu wprowadzono liczne restrykcje w nadziei, że uda się powstrzymać dalsze rozprzestrzenianie się wirusa wśród obywateli.


Stan nadzwyczajny spowodowany koronawirusem nie pozostał bez wpływu nie tylko na nasze życie codzienne, lecz także na gospodarkę. Z powodu pandemii zamknięto galerie handlowe, przywrócono granice i wstrzymano zdjęcia do wielu głośnych produkcji, co spowodowało gigantyczne straty praktycznie w każdym sektorze.


Kryzys nie ominął też produkcji seriali telewizyjnych, o czym informuje "Super Express". Zgodnie z doniesieniami tabloidu z niepewnym losem muszą mierzyć się teraz twórcy "M jak miłość", którzy już wkrótce planowali rozpocząć zdjęcia do kolejnych odcinków. Niestety z powodu epidemii koronawirusa może się to okazać niemożliwe.


"Jeśli nie wejdziemy na plan po Świętach Wielkanocnych, to nie nagramy odcinków, które widzowie powinni zobaczyć jesienią. Nieoficjalnie mówi się, że TVP planuje zawiesić emisję serialu już w kwietniu, by na wszelki wypadek mieć zapas na jesień. Sytuacja jest dynamiczna i nie wiadomo kiedy ekipy ponownie wejdą na plan" - donosi źródło cytowane przez "Super Express".


Potencjalnych problemów z kręceniem kolejnych odcinków serialu są też świadomi sami aktorzy, którzy w większości znaleźli się w dość niepewnej sytuacji. Wszystko przez to, że nie jest do końca jasne, czy i kiedy dokładnie wrócą do pracy.


"Wiadomo, że wszyscy będziemy tęsknić za planem zdjęciowym, a publiczność za odcinkami, ale jestem przekonana, że ten czas szybko nam minie. Wykorzystamy go na inne ważne sprawy, poświęcimy się swoim rodzinom bardziej, a potem z jeszcze większą przyjemnością wrócimy! Tymczasem zakaz wychodzenia jest do świąt, więc zobaczymy, co się wydarzy niebawem" - mówi w rozmowie z tabloidem Barbara Kurdej-Szatan, serialowa Joasia.


Warto wspomnieć, że wcześniej większość dużych stacji telewizyjnych zrezygnowała z realizowania kolejnych odcinków programów, które do tej pory powstawały z udziałem publiczności. Większość z nich ma powrócić na antenę dopiero jesienią.

bETQWdsn
bETQWdsO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(8)
ania
2 lata temu
tak jest m jak miłość jest fany polski oglądaszie
marek
2 lata temu
No i to jedna z niewielu pozytywnych informacji w tych trudnych czasach.
Bat Chłopski
2 lata temu
Nie ma czego żałować. Ile to niby miało trwać? Do konca świata czy jeden dzień dłużej?
bETQWdsP
jaca
2 lata temu
acha ,jeszcze jakby skasować stare archiwalne badziewie ,to by też było dobre
jaca
2 lata temu
covid -19, dziękuję,nie wierzyłem ,że to coś może sie skasować ,a tu taka przyjemna wiadomość ,super
Hhh
2 lata temu
No ja płakać nie będę chodź się skończą te gnioty
M.Macfly
2 lata temu
Jedyna dobra wiadomość!!!!
Natka
2 lata temu
No i dobrze . Że zdjęcia do serialu wstrzymane . Bezpieczeństwo i zdrowie są przecież najważniejsze po co mieliby aktorzy i ekipa przy produkcji M jak miłość się nie potrzebnie narażać co nie ?.......
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić