REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla06.08.19 (17:08)

Maluch zaginął na 12 godzin. Ratownicy usłyszeli jego chichot

Dwuletni mieszkaniec Kanady wymknął się z domu na pole. Po wielu godzinach poszukiwań malucha znaleziono dzięki jego miłości do koni. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
Keeley Moat / Facebook.com

Jego bliscy opłakiwali zmarłego krewnego. 2-letni Courtlund Barrington-Moss nudził się na rodzinnym spotkaniu w kanadyjskiej prowincji Saskatchewan. Wieczorem maluch wykorzystał zamieszanie i wyszedł z domu ciotki wprost na pole wysokiej pszenicy.

To było jak szukanie igły w stogu siana. Kiedy rodzina zauważyła jego zniknięcie, przejrzała nagrania domowego monitoringu i wezwała policję. Bliscy Courtlunda i policjanci przez całą noc szukali malucha z pomocą gogli noktowizyjnych, psów tropiących, drona i helikoptera.

REKLAMA

Rano setki osób przyłączyło się do poszukiwań. Lokalni mieszkańcy przeczesywali okolicę na koniach. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że ten środek transportu był strzałem w dziesiątkę. Około 9 rano dwóch ratowników usłyszało chichot dobiegający z przydrożnego rowu.

Courtlund zobaczył ich i zachichotał na widok koni, które chciał pogłaskać. Na wieść o znalezieniu go zbiegli się ludzie z całej okolicy, krzycząc z radości - wspomina Shelby Layman ze straży pożarnej z sąsiedniego Ponteix.

Chłopiec był uwięziony po szyję w błocie. Po zbadaniu Courtlunda lekarze orzekli, że maluch ma lekkie oparzenia słoneczne, wiele zadrapań i ugryzień komarów, ale poza tym nic mu się nie stało. Jego matka wspomina, że po odnalezieniu był wyczerpany i nie za bardzo zdawał sobie sprawę z tego, co się wydarzyło.

Zobacz też: #dziejesiewsporcie: niesamowity 7-latek podbija serca Amerykanów

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij