Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karolina Woźniak
|
aktualizacja

Manchester. Siedem napaści w 2 godziny. Policja szuka gangu

Podziel się

Gang kilku mężczyzn dokonał w niedzielę siedmiu napadów w ciągu zaledwie dwóch godzin. Pięć osób trafiło do szpitala. Policja poszukuje sprawców.

Manchester. Siedem napaści w 2 godziny. Policja szuka gangu
(iStock.com, Ian_Redding)
bELeLIRN

Funkcjonariusze policji z Greater Manchester poinformowali, że otrzymali siedem doniesień o napadach w północnej dzielnicy miasta między 2 a 4 rano. Ofiarami są osoby w przedziale od 20 do 60 lat.

Była to seria brutalnych napadów, podczas których trzech mężczyzn usiłowało wyrządzić krzywdę niewinnym ludziom - powiedziała sierżant Kat McKeown z policji w Manchesterze.

Napastnicy podchodzili do przypadkowych osób. Każda była atakowana i obrabowana. 5 z ofiar trafiło do szpitala. Policja podaje, że sprawcy byli w wieku od 20 do 40 lat.

bELeLIRP

Policja sprawdza nagrania monitoringu miejskiego. Funkcjonariusze poszukują osób odpowiedzialnych za te ataki, a każdego, kto może coś wiedzieć, proszą o kontakt.

Rzecznik miasta zapowiada, że przestępcy zostaną odnalezieni i postawieni przed wymiarem sprawiedliwości. Nazwał "haniebnym" fakt, że mieszkańcy i turyści nie mogą czuć się bezpiecznie w mieście - informuje "The Daily Telegraph".

Zobacz także: Zobacz także: Całkowite spustoszenie. Amerykańskie wojsko pokazało nagranie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bELeLISq
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić