REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Seweryn Dracki19.07.19 (09:33)

Matka Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego brutalnie zaatakowana

Dawid Żukowski zaginął 9 dni temu. Ostatni raz był widziany w Grodzisku Mazowieckim z ojcem, którego zwłoki odnaleziono niedługo później. Śledztwa śledztwami, a ulica swoje wie. Tyle tylko, że "ulicę" i ludową sprawiedliwość zastąpił w naszych czasach internet i jego fora. A tam w sprawie zaginięcia 5-letniego Dawida Żukowskiego snują teorie i nic nikogo nie ogranicza. Dlatego tak bardzo hejt wylewa się na... matkę chłopca.
Policja

Zaginięciem Dawida Żukowskiego Polska żyje już od ponad tygodnia. Nic dziwnego - historia nie dość, że przerażająca (ojciec, który odebrał chłopca od dziadków, nie żyje) to jeszcze zagadkowa (wciąż nie wiemy, co stało się z maluchem). Przy takim miksie dramatycznych wydarzeń, emocji i znaków zapytania historia musiała rozgrzać umysły nie tylko tych Polaków, którzy mają dzieci i drżą o ich bezpieczeństwo.

Niestety, gdy policyjne śledztwa i dochodzenia przeciągają się, internetowa gawiedź sama szuka pożywki. Między innymi na Facebooku powstało kilka zamkniętych grup analizujących dotychczasowe poszukiwania 5-latka z Grodziska Mazowieckiego. Roi się tam od teorii spiskowych, a w ostatnich dniach przybrały one jeden, konkretny kierunek.

REKLAMA

O dziwo fala hejtu zaczęła się wylewać na... matkę Dawida Żukowskiego. Dlaczego? Każdy powód, jak kij, jest dobry, by uderzyć. Bo "jest Rosjanką", bo "nie szuka chłopca", bo "nie pokazuje się w mediach". Wreszcie "bo", które przewija się w kilkudziesięciu wątkach:

"bo mimo apeli nie przekazała dotąd rzeczy Dawidka jasnowidzowi Jackowskiemu".

Facebook.com

Słów zrozumienia dla tragedii, dla bólu, który przeżywa matka jest zaś jak na lekarstwo.

Sprawa zaginięcia 5-letniego Dawida Żukowskiego to naprawdę tragedia. Nie tylko ze względu na chłopca i śmierć jego ojca. Również dlatego, że mówi nam sporo o nas samych.

Facebook.com
Facebook.com

Przeczytaj też:

Poszukiwania Dawida Żukowskiego. W rodzinie chłopca był konflikt

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij