Wróć na
Dagmara Smykla
|

Matka zgłosiła chamską wiadomość z Facebooka. Policja: uratowała życie wielu osób

46
Podziel się

Mieszkanka New Jersey postanowiła poinformować policję o groźbie, którą otrzymała od nieznajomego. Była zszokowana, kiedy usłyszała co znaleziono w jego domu.

Matka zgłosiła chamską wiadomość z Facebooka. Policja: uratowała życie wielu osób
(Policja)
bCZHfCTF

Nie zignorowała groźby. 40-letnia Koeberle Bull otrzymała na Facebooku wiadomość od nieznajomego, który wyraził nadzieję, że "jej czarne małpie dzieci zawisną za jej głupotę" - informuje "The Washington Post". To miałaby być "kara" za jej małżeństwo z czarnoskórym mężczyzną.

Poinformowała o wszystkim policję. Kobieta nie znała nadawcy. Okazało się, że dzieliły ich trzy stany, nie mieli wspólnych znajomych i nic ich nie łączyło. Bull obawiała się jednak o bezpieczeństwo trojga swoich dzieci i naciskała na policję, żeby zajęła się sprawą.

Prawdopodobnie uratowała życie dziesiątkom innych dzieci. W domu 20-letniego Dylana Jarrella znaleziono prawdziwy arsenał oraz szczegółowe plany ataku na dwie szkoły w Kentucky, do których kiedyś uczęszczał. Okazało się też, że groził przez media społecznościowe wielu osobom, został więc oskarżony o przygotowywanie zamachu terrorystycznego oraz nękanie.

bCZHfCTH

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Grożąc bronią chcieli wymusić 2 mln zł. Zobacz nagranie z zatrzymania

bCZHfCUi
KOMENTARZE
(46)
taka prawda
2 lata temu
Nasza policja by nie przyjęła zgłoszenia, a przymuszona do tego nic by w tej sprawie nie zrobiła. Prokurator po zgłoszeniu by z sprawę z automatu umorzył "Brak znamion czynu zabronionego". Wiem bo przechodziłem przez to.
wello
2 lata temu
wyglada jak nieogolony Keanu Reeves
popcorn
2 lata temu
a co na to Myszka Miki?
bCZHfCUj
joda
2 lata temu
Psychiczny. "Odpalić" gościa i po problemie.
Xxx
2 lata temu
Życie bez fejsa jest lepsze
Najnowsze komentarze (46)
naomi
2 lata temu
Wygląda okropnie.juz jego wygląd odstrasza.i do tego w glowie sieczka.
Tomi1
2 lata temu
Dzień dobry niemiecka antypolska w p
dfr
2 lata temu
Groza mu zawiasy??
Cactus
2 lata temu
Zgadzam się w 100%. Wzywanie policji w Polsce bez twardych dowodów mija się z celem. Dochodzenie w policji skupia się na tym aby jak najszybciej bez zbędnego wysiłku umorzyć śledztwo lub już na samym wstępie zniechęcić do składania zawiadomienia. Wiem o czym piszę z własnego wielokrotnego doświadczenia. Jeśli strata jest jedynie materialna a nie ma utraty życia lub w dużym stopniu zdrowia to nic nie wskórasz oprócz straty czasu i nerwów. Oczekiwanie na przyjęcie zgłoszenia i sporządzenie protokołu na policji trwa w Warszawie kilka godzin -w moim przypadku każdorazowo od 3 do nawet 8 godzin. Teraz wymierzam już sprawiedliwość sam. Jestem jednocześnie poszkodowanym,policjantem,prokuratorem,sędzią,katem i komornikiem w jednej osobie. Wiem że to wbrew prawu ale skoro system prawny należycie nie działa to nie ma innego wyjścia. System stworzył ze mnie wieloletniego uczciwego człowieka wierzącego w sprawiedliwość-bezlitosnego bandytę ,a warunki i umiejętności posiadam gdyż byłem aktywnym sportowcem
pawel2580
2 lata temu
Gość miał pretensje, że ona jest z czarnym. Nie wiem czy zauważyliście, ale białe laski mogą być z czarnymi, a w drugą stronę czarną by zaraz ogolili na łyso a gościa pobili
szokman
2 lata temu
Nowa funkcja pejsbuka - mordowanie ludzi przez messengera. Kto ma rozum ten wie czym jest FB i do czego służy państwu.
Ala
2 lata temu
Najwyższy czas zrobić porządek z wszystkimi psycholami. Także z tymi którzy wypisują msciwe niczym nie potwierdzone komentarze zieją jadem na księży i kościół. Zrobić z nimi porządek to ludzie siejacy nienawiść a zamiast rozumu to same siano.
Plebs
2 lata temu
Szybciej pomogą "czarnym" niż białym żeby nikt nie posądził o rasizm,oni na tym punkcie mają jobla.
bCZHfCUb
asia
2 lata temu
miałam trochę lżejszą grożbę policja przyjęła zgłoszenie i nic wiecej
JA
2 lata temu
niestety... NASI mają związane ręce i jeszcze braki w wyobraźni..W środku dnia złapałem dwu złodziei rozmontowujących auto kolegi , który poszedł do pracy. Zapytałem co robią , rzucili się na mnie z łomikami.Udało mi sie wyjść calo i jeszcze ich obezwładnić. PYTANIE PROKURATORA? DLACZEGO zareagowałem i ZAATAKOWAŁEM używając PRZEMOCY do obezwładnienia dwu osiłków.. GDYBYM miał ślady po łomie na czaszce, albo NAJPIERW połamane ręce, to WTEDY dopiero mógłbym użyć siły... ręce mi opadły razem ze szczęką...
fejs
2 lata temu
szkoda ze ten slynny terorrysta co go tyle szukali nie korzystal z fejsa.. szybciej by go znalezli...
Tonalt Drump
2 lata temu
Gdyby był czarnym islamistą został by obwołany od razu chorym psychicznie...ale ma pecha..jest : BIAŁY !!!
Pocztówka
2 lata temu
Jak mnie nękała koleżanka z pracy (chora na schizofrenię jak się okazało) to policja powiedziała, że nie mogą namierzyć nękającego. Jedno zdanie mi ją wydało. Odeszłam z pracy. Myślałam żeby ze sobą skończyć. Wystawiła mnie na pośmiewisko całego zakładu. Rozbiła mój związek (widać nie tak fajny, żeby przetrwał-ale to już później się wydało). Nikt nie chciał pomóc.
E
2 lata temu
W Polsce byłoby umorzenie z powodu niewykrycia sprawcy.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić