Michał Nowak
|
aktualizacja

Mąż użył Google Maps. On i jego żona są już po rozwodzie

50 reakcji
0
0
50
Podziel się

Mężczyzna z Peru rozwiódł się ze swoją żona. Do tego kroku pchnęły go zdjęcia, jakie pokazała mu popularna na całym świecie aplikacja. Dzięki nim na jaw wyszedł intymny związek jego żony z innym mężczyzną.

Mąż użył Google Maps. On i jego żona są już po rozwodzie
(google maps)

Mąż chciał sprawdzić, którędy przebiega najwygodniejsza droga na jeden z popularnych mostów w Limie. Podczas wirtualnej podróży po stolicy Peru dostrzegł znajomą postać. Nie była ona sama.

Zorientował się po ubraniu. Jako, że nie spodziewał się zobaczyć w aplikacji swojej żony, to jej strój jako pierwszy przykuł jego uwagę. Kiedy przyjrzał się bardziej, odkrył powód do zmartwień.

Żona siedziała na ławce z obcym mężczyzną. Sytuacja wskazywała na intymne relacje. On trzymał jej głowę na kolanach, ona gładziła jego włosy. Dla męża stało się oczywiste, że zwykli znajomi tak nie robią.

Zdjęcie zrobiono w 2013 r. Kiedy mąż pokazał je swojej wybrance, ta przyznała się, że w przeszłości miała romans. Zaufania nie udało się odbudować. Jak podają lokalne media, sprawa zakończyła się rozwodem.

Dostępna w Google Maps opcja Street View ukazuje wiele dziwnych i niezwykłych momentów. Na dostępnych w niej zdjęciach widać życie miast – ludzi, pojazdy. Zdarzało się, że można było na nich dostrze nawet seks w aucie, czy napad z bronią w ręku.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

50
0
0
KOMENTARZE
(50)
Boby Digital
rok temu
W niedostępne miejsca jak parki narodowe, ciasne uliczki itp. google posyła tragarza z kamera 360 na garbie. Na stronie o street view można zobaczyć jak to wygląda.
hj
rok temu
Gość z Google jechał na deskorolce.
Gumofilc
rok temu
Jakas durna ta baba. Moja zona w takich sytuacjach zawsze idzie w zaparte i powiada, ze to nie ona, tylko jakas obca kobieta, nieco podobna do niej... Ja tam jej wierze dla swietego spokoju...
Enmerkar
rok temu
I dlatego kiedy widzi się pojazd Google,należy rzucać kamieniami, do skutku. Mapy pomagają. Ale prywatność jest ŚWIĘTA. Żony nie zdradzam, nie handluję heroiną, nie popieram PiSsu, nie robię nic złego, podłego. Ale nie chcę szpiegowania mnie na każdym kroku.
LodolamC
rok temu
Wszystko przez Googla...nawet w samochodzie...nawet w parku...nie można się... odstresować z koleżanką w pracy !!! Jak żyć ?
Najnowsze komentarze (50)
pawel
rok temu
i po co mu to było ?
O
rok temu
NieFart...
Guadysz
rok temu
I zagłada pod liście w parku zeby zobaczyć jak rób jeże robią
ćma
rok temu
Kłamstwo ma krótkie nogi....
Trzeźwy dzisi...
rok temu
Ciekawe czy zgodziła się na upublicznienie wizerunku ?
Boguś
rok temu
Bo to zła kobieta była.
ujka
rok temu
faceci Polacy też mogliby popatrzeć na śmiałe oferty swoich żon czy córek na serwisach "seks". Takich bezpruderyjnych ujęć "ukochanych" w domciu nie zobaczą!
Po polsku mów...
rok temu
Zdjęcia pchnęły go..., droga przebiega... Czy nie ma u was udzi, którzy umieją pisać po polsku?
mas
rok temu
"On trzymał jej głowę na kolanach" ???
Konrad
rok temu
."" On trzymał jej głowę na kolanach, ona gładziła jego włosy. "" AAA na zdjęciu jest chyba odwrotnie?panie redaktorze!Ona, ma jego głowę na swoich udach i głaszcze po włosach.
Samarama
rok temu
„można było na nich dostrze” Czytaj te wypociny przed publikacją.
fczz
rok temu
Na jej miejscu sprocesowałbym Googla na kilka milionów. I to bez specjalnego wysiłku.
sdthetg
rok temu
Nowak-redaktorze napisz coś choć raz po polsku " Podczas wirtualnej podróży po stolicy Peru dostrzegł znajomą postać. Nie była ona sama."
ergherg
rok temu
Nowak-redaktorze napisz coś choć raz po polsku " Podczas wirtualnej podróży po stolicy Peru dostrzegł znajomą postać. Nie była ona sama."
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić