Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Witek
|
aktualizacja

Meghan Markle snuje wnioski po powrocie z Wielkiej Brytanii: "Utwierdziła się w przekonaniu, że podjęli słuszną decyzję"

12
Podziel się:

"Członkowie rodziny królewskiej nie mają w sobie ciepła, a ona chce wychowywać Archiego w domu pełnym śmiechu i radości" - zdradza osoba z otoczenia aktorki.

Meghan Markle snuje wnioski po powrocie z Wielkiej Brytanii: "Utwierdziła się w przekonaniu, że podjęli słuszną decyzję"
(East News)

Choć Meghan Markle i książę Harry dopiero wraz z końcem marca przestaną formalnie funkcjonować jako książęca para, już na dobre przeprowadzili się do Kanady. Kilka dni temu zmuszeni byli na kilka dni przerwać trwającą od tygodni sielankę w Ameryce Północnej i po raz ostatni odwiedzić Wielką Brytanię w ramach oficjalnych obowiązków. Susseksowie wzięli między innymi udział w obchodach Commonwealth Day wraz z Kate i Williamem. Niestety, spotkanie nie należało do najbardziej serdecznych. Jak informowaliśmy, rodzice Archiego zostali przez książęcą parę praktycznie zignorowani...

Zobacz także: Meghan i Harry opuszczają rodzinę królewską. A co z Archiem?

Podczas gdy książę postanowił zostać jeszcze kilka dni w Zjednoczonym Królestwie, jego ukochana wróciła do Kanady. Okazuje się, że wyprawa do ojczyzny męża tylko utwierdziła Meghan w przekonaniu, że podjęli słuszną decyzję, odłączając się od rodziny królewskiej. Jak donosi Daily Mail, Amerykanka w rozmowie z przyjaciółmi określiła wizytę w Wielkiej Brytanii jako wyjątkowo niezręczną.

Powiedziała, że podróż jest potwierdzeniem tego, że dokonali właściwego wyboru. Członkowie rodziny królewskiej nie mają w sobie ciepła, a ona chce wychowywać Archiego w domu pełnym śmiechu, radości i mnóstwa uścisków - zdradziła osoba z otoczenia Markle.

Informator tabloidu wyznał także, że choć Meghan nie rozumie oschłych, wzajemnych relacji między członkami rodziny królewskiej, nie była zaskoczona zdystansowanym podejściem Williama i Kate:

Wciąż jest dla niej dziwne, że nikt się nie przytula i że wszyscy są tacy spięci, szczególnie Kate. Powiedziała też, że zdaje sobie sprawę, że Kate i William nie akceptują ich decyzji. (...) Middleton ledwo na nią spojrzała, wszelkie interakcje ograniczając do minimum - czytamy.

Wszystko wskazuje więc na to, że Meghan raczej nie będzie tęsknić za szwagrem i szwagierką.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(12)
Ehhhh
3 lata temu
Lubie Kate ale faktycznie jej stosunki z Meghan są bardzo zimne. Nie raz widzimy Kate jak promieniuje serdecznością i uśmiechem, nawet podczas oficjalnych spotkań zagranicznych czy w kraju. To nie jest tak, że ona jest jakaś zimna ale relacje z Meghan z daleka widać, że są jakie są. Możesz kogoś nie lubić ale przywitanie się to podstawa. Widac wtedy twoja klase. Nie chodzi tu zaraz o usciski. Niestety przywitania nie było. Tylko William coś tam zasygnalizowal. A Kate i tak jest super. W sumie lubie obie pary małżeńskie 🙂🙂🙂
Doprawdy?
3 lata temu
Bezczelność Meghan nie zna granic. W ciągu 2 lat przeszła jak tajfun przez brytyjski dwór: niszcząc co mogła, zostawiając za sobą cierpienie, skandale, wpomnienie arognacji, ignoranji i niesmak. Już będąc poza dworem, robiła wszsystko, by udownić jak bardzo nimi pogardza. I ma czelność dziwić się, że nie przyjęto jej na dworze z otwartymi ramionami?? Wychowa syna w tym, co sama sobą repreznetuje: fałsz, bezwzględne dążenie do własnych celów, po trupach i mimo cierpienia innych. To nie są źródła radości. A jeśli śmiechu - to mającego paskudne źródło. Współczuję Archiemu wyrastania w takiej atmosferze..
gość
3 lata temu
Taka parweniuszka jak Meghan nie jest w stanie zrozumieć protokołu panującego na dworze królewskim. To są setki lat tradycji i wymogów protokolarnych. W prywatnych relacjach z dziećmi Kate jest ciepła i wyluzowana i dzieciom niczego nie brakuje, więc Meghan przestań judzić.
jasiek
3 lata temu
kolejna celebrytka za cudzą kasę
Ciemnolica..
3 lata temu
Straszne prostackie babsko
Kate-Marie
3 lata temu
Wiecznie ze złym spojrzeniem i wyniosła Kate - zero ciepła, kobiecości i tym wszystkim bardzo pasuje do tej poparanej rodzinki, zastąpi kiedyś należycie taką samą zimną Elę. Meghan ma w sobie radość życia i przypomina ciepłem Dianę - ona eż nie pasowała do sztywnego dworu, absolunego reliktu już nie wiadomo czego... Powodzenia dla Meghan i Harrego - przed nimi spkojne i pelne miłości życie, już nie muszą żyć wśród tych pseudo-arysokratycznych pustych rozdymek!!!
zuza
3 lata temu
Usciski beda intensywne miedzy jednym wyjazdem a nastepnym.Dziecko z niania.
Cfgfs
3 lata temu
Wystarczy wpisać hasło wejść w galerię i widać po większości zdjęć , że miała rację. Patole to patole, nawet gdy są arystokracją. Wielu ludziom odbija od kasy.
gość
3 lata temu
Przecież Meghanka miała zimny chów. Myślała że zaczną ja traktować jak niedopieszczone dziecko? Dorosła osoba sama powinna stworzyć ciepłą atmosferę, a nie mieć pretensje i oczekiwać,że wszyscy zaczną jej nadskakiwać.
paź królowej
3 lata temu
Kate kocha dzieci czego o Megan nie da się powiedzieć, wcześniej nie chciała ich mieć, Archi to dla niej karta przetargowa...
bbb
3 lata temu
No cóż. Meghan jest piękna, uśmiechnięta i niezależna, a to nie podoba się zasuszonej i smutnej, żyjącej z podatników Kasi...
MANIA
3 lata temu
Myślę, ze ma zły wpływ na księcia, nie rozumie znaczenia ciągłości historycznej monarchii i tylko głupio się śmieje. Że zrobiła co chciała.Przecież książę i tak ją rzuci.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić