REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla24.09.19 (07:20)

Meksyk. Ścięli głowę komendantowi policji

Ciało komendanta policji stanu Quintana Roo w Meksyku znaleziono w popularnym wśród turystów kurorcie Cancun. Cztery dni temu Jose Antonio Archi Yama został porwany przez kartel narkotykowy, a policja z całego Meksyku urządziła obławę na porywaczy.
Noticaribe / Facebook.com

Makabryczne znalezisko wstrząsnęło Cancun. Cztery dni po porwaniu Jose Antonia Archi Yamy i dwa dni po rozpoczęciu poszukiwań przez policję, śledczy dokonali strasznego odkrycia. Bezgłowe ciało komendanta policji stanu Quintana Roo leżało owinięte w szaro-czerwone prześcieradło tuż przy drodze.

Policjant został skrępowany taśmą klejącą. Głowę schowaną do czarnej torby oprawcy porzucili w pobliżu zwłok. Obrażenia sugerują, że komendant był torturowany przed śmiercią. Jego porwanie miał zlecić przywódca Jalisco New Generation Cartel.

REKLAMA

Udzielamy pełnego wsparcia rodzinie komendanta i nie spoczniemy, dopóki nie zatrzymamy nikczemników odpowiedzialnych za tę zbrodnię - zapewnia Alberto Capella, sekretarz bezpieczeństwa publicznego.

Zobacz też: Józef Piłsudski i samobójstwo?

Policja urządziła wielką obławę na porywaczy. Jose Antonio Archi Yama nie wrócił do domu we wtorek po zakończeniu zmiany, jednak rodzina zgłosiła zaginięcie dopiero w czwartek. Tego samego dnia policja znalazła porzucony samochód komendanta.

Noticaribe / Facebook.com

Przed zabójstwem oprawcy nagrali porwanego komendanta. W nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych Jose Antonio Archi Yama trzymając karabin maszynowy oświadcza, że jego przełożeni kazali mu rozbić gang Jalisco New Generation Cartel i "zostawić teren" mniejszemu kartelowi o nazwie Los Rojos.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij