Patryk Kowalski| 

Miała to robić z sześcioma uczniami. Nauczycielka przyznała się

196

Nauczycielka pracująca w liceum w New Jersey przyznała się do utrzymywania kontaktów seksualnych z trzema uczniami. Wykorzystywanie nieletnich, którego dopuszczała się 40-letnia kobieta zostało niejednokrotnie nagrane na kamerach.

Miała to robić z sześcioma uczniami. Nauczycielka przyznała się
(Essex County Prosecutor's Office)

Wychowawczyni przyznała się do winy. Podczas czwartkowej rozprawy sądowej Nicole Dufault potwierdziła, że brała udział w trzech przypadkach kontaktu seksualnego z nieletnimi uczniami.

Ofiar mogło być więcej. Początkowo prokuratorzy oskarżali ją o wykorzystanie aż 6 młodych chłopców uczęszczających do Columbia High School w New Jersey.

Wyrok zostanie ogłoszony 8 czerwca. Nauczycielce grozi do 5 lat więzienia. Amerykanka będzie także musiała zarejestrować się w krajowym rejestrze jako przestępca seksualny oraz zrezygnować z uprawnień do nauczania - donosi NY Post.

Zobacz także: Wyrok ws. księdza pedofila. Mocny komentarz Włodzimierza Czarzastego

Sprawa 40-letniej pedagog rozpoczęła się w 2014 roku. Usłyszała wtedy zarzuty, według których w latach 2013–2014 miała wielokrotnie uprawiać seks ze swoimi podopiecznymi. Przestępstw miała dopuścić się zarówno na terenie szkoły, jak i w swoim aucie, do którego Dufault zapraszała chłopców.

Ofiary były w wieku 14 i 15 lat. Pracująca wówczas jako nauczycielka języków obcych oskarżona została nagrana na taśmach kamery podczas odbywania stosunku z jednym z uczniów. Drugi pokrzywdzony nastolatek miał wtedy stać obok.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić