Jan Muller| 

Młotek utknął w ustach 14-latki. Po pomoc zwróciła się do Twittera

80

Co w 2017 roku robi młody człowiek, gdy popadnie w tarapaty? Gdy chodzi o młotek, który utkwił w buzi i nie da się go wyjąć, niekoniecznie biegnie z tym do mamy czy lekarza. Dla 14-latki z Louisiany Twitter wydał się bardziej sensownym kierunkiem.

Młotek utknął w ustach 14-latki. Po pomoc zwróciła się do Twittera
(Twitter.com/guillctine)

Młotek w ustach? Dlaczego? Odpowiedź jest prosta tylko z pozoru. Bo wymaga wczucia się w stan emocjonalny nastolatki z południa USA "zakochanej" w jednym z wokalistów koreańskiego boysbandu Bangtan Boys (BTS). W tym roku "Forbes" uznał BTS za 5. najbardziej wpływowe celebryckie zjawisko w Korei Południowej.

Rozmawiałam o nich z koleżanką w sieci, byłam mocno podjarana. Wysyłałam jej właśnie zdjęcie jednego z chłopaków z BTS i napisałam, że jest tak piękny, że mogłabym wepchnąć w usta młotek - opowiada 14-letnia Kaley.

Koleżanka stwierdziła, że Kaley blefuje. Jako że 24-letni Min Yoon-gi "jest tak słodki", a przekonanie o znaczeniu własnych słów tak absolutne, że nastolatka po chwili przysłała fotografię i zameldowała o wykonaniu zadania.

Po chwili przyszło opanowanie. I zła wiadomość - młotka nie da się z jamy ustnej usunąć. Walcząc z narzędziem w ustach nie zapomniała o zrobieniu sobie zdjęcia i wrzucenia go do sieci.

Jak powiedzieć mamie, że młotek utknął ci w buzi?

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Oczekiwany happy end nastąpił. Po 10 minutach młotek wrócił do skrzynki z narzędziami a dziewczyna, pomimo zaliczenia wpadki, nie straciła poczucia humoru.

Coś fajnego w telewizji zobaczyłam, chyba znów go sobie wsadzę - zażartowała.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

A teraz najważniejsze. Jak wygląda chłopak z boysbandu, na widok którego nastolatka gotowa jest wsadzić sobie w usta młotek? Tak.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zobacz także: Policyjna wpadka

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić