Na trawniku znaleźli serce. Nie wiadomo nic o ciele

20

Pracownicy pogotowia ratunkowego z Norwalk w Ohio odpoczywali przed supermarketem, kiedy zauważyli lecące w trawie serce. Najprawdopodobniej ludzkie.

Na trawniku znaleźli serce. Nie wiadomo nic o ciele
(Facebook.com)

Jeden z sanitariuszy wyrzucił je do śmieci. Kiedy incydent wyszedł na jaw, musiał wrócić na miejsce i wyjąć organ z kosza. Sprawą zajęła się policja i ma nadzieje, że nagłaśniając ją, wkrótce wpadnie na jakiś trop.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

To dosyć nietypowa sprawa. Nic nam nie wiadomo o ciele, które byłoby pozbawione serca – czytamy w Cleveland19 wypowiedź sierżanta Jima Fultona z policji w Norwalk.

*Nie wiadomo, czy doszło do przestępstwa. *Znalezione serce było w dobrym stanie, dopiero zaczynało się rozkładać. Lokalny koroner bierze jednak pod uwagę, że zanim znalazło się na trawniku, mogło być przetrzymywane w zamrażarce.

Znalezisko zostanie dokładnie zbadane w laboratorium. Policja chce wiedzieć, czy nie znajdują się w nim żadne konserwanty. Serce dokładnie obejrzy także weterynarz, by wykluczyć możliwość, że pochodzi ono od świni, której część organów wewnętrznych jest bardzo podobna do naszych.

Autor: Paulina Kwiatkowska

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić