Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Nagrała własną śmierć. Leciała helikopterem na swój ślub

172
Podziel się

Wyciekło nagranie, na którym widać jak panna młoda ginie w helikopterze w drodze na swój ślub. To miała być niespodzianka dla pana młodego.

Nagrała własną śmierć. Leciała helikopterem na swój ślub
(Youtube.com, Fucked in Poland)

Ślub miał się odbyć w Sao Paulo w Brazylii. Rosemer do Nascimento Silva chciała przybyć na niego śmigłowcem i w ten sposób zaskoczyć swojego przyszłego męża. Na pokładzie maszyny były oprócz niej 3 osoby: pilot, brat i fotografka będącą w ciąży. 32-letni Udirley Damasceno czekał na ukochaną przy ołtarzu. Nie miał pojęcia, jaką niespodziankę szykuje mu przyszła żona.

Podróż helikopterem była nagrywana. Na filmie w pewnym momencie odzywają się systemy sygnalizujące niebezpieczeństwo. Wszystko zaczyna się trząść. Słychać krzyki. Helikopter nagle uderzya w ziemię, półtora kilometra od ołtarza.

Zebrani goście wkrótce dowiedzieli się, że nieopodal runął śmigłowiec. Ani oni, ani pan młody nie mieli pojęcia, że była tam panna młoda. Tragiczne wieści przekazał im ksiądz z ołtarza.

Policja w Sao Paulo wszczęła śledztwo. Według ekspertów do tragedii mogło dojść z winy pilota. Na samym filmie widać też, że warunki atmosferyczne nie były doskonałe, co na pewno przyczyniło się do wypadku.

Chociaż do tragedii doszło przed kilkoma miesiącami, nagranie wyciekło dopiero teraz. Miał być filmem ślubnym, a zarejestrował ostatnie chwile życia niedoszłej mężatki.

Zobacz także: Zobacz także:

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(172)
Kluska
5 lata temu
W sumie niespodzianka się udała :/
marek
5 lata temu
Zanurzam dusze tych osób z tego helikoptera w ranach krwi Chrystusa w łączności ze wszystkimi Mszami Świętymi odprawianych na całym świecie przez trzy miesiące od 8 lipca 2017.
okropna trage...
5 lata temu
.
marzanna
5 lata temu
Była niespodzianka? Było z hukiem? No, może w szczegółach nie całkiem wyszło ale nie czepiajmy się.
Oskar
5 lata temu
Kochani .... módlmy się za nich, każdy z nas za każdego z nich ... nie znamy dnia ani godziny, młodzi piękni, bogaci, pełni planów, spełnieni, ułamek sekundy i ich ... nas nie ma, módlmy się za nich ... bo tego teraz od nas potrzebują i módlmy się za siebie, żebyśmy nie zostali przez śmierć zaskoczeni.
B52
5 lata temu
opaczność próba mieszania krwi nie wypaliła
Moneta
5 lata temu
A dziennikarze wstawili to żeby zarobić grubą kase
w tak pięknym...
5 lata temu
przerażająca tragedia
Xxxxx
5 lata temu
Oglądajcie dopiero od 3:20
Mz
5 lata temu
widać że dziewczyna nie czuje się pewnie w tym ,,wiertalocie". Ten kto był pomysłodawcą tego przelotu ma pewnie niezłe samopoczucie. Jak widać Jarosławów nie brakuje pod każdą szerokością geograficzną
weeew
5 lata temu
Pilot lecial na gps a, we mgle i zachaczyl o cos....glupi i niedoswiadczony.
rrrr
5 lata temu
Skoro chciała zrobić niespodziankę swojemu przyszłemu mężowi, w takim razie jest kim jest ten facet z którym się tak dotykają...
Polak
5 lata temu
Kolejny FAKE news! Ludzie, obudźcie się, bo wasze życie staje się matrixem...
Video-amator
5 lata temu
A kamera cala ? Jakiej firmy?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić