Wróć na
Natalia Bogucka
|

Największa rodzina w Europie znowu się powiększyła. To już 21. dziecko

47
Podziel się

Na świat przyszło 21. dziecko największej brytyjskiej rodziny. Sue Radford urodziła małą Bonnie Raye w ciągu 12-minutowego porodu.

Największa rodzina w Europie znowu się powiększyła. To już 21. dziecko
(facebook.com/TheRadfordFamily/)
bCIhPxAl

*Rodzice zapowiadają, że nie będą już mieć więcej dzieci. * Ale rodzeństwo jest zachwycone, że ma kolejną siostrę. Bonnie jest młodsza od swojego najstarszego brata Chrisa, który ma 29 lat, o prawie 3 dekady.

Niektórzy ludzie decydują się zatrzymać po dwóch lub trzech dzieciach. My zrobiliśmy to po 21 - powiedział 46-letni Noel, ojciec dzieci.

*Małżeństwo poznało się, gdy Sue miała 7 lat. * Pierwsze dziecko urodziło się, gdy kobieta miała zaledwie 14. Para jest już także dziadkami, bo córka Sophie urodziła im troje wnucząt.

bCIhPxAn

Wszystkie położne w szpitalu pytały, czy zobaczą nas ponownie w przyszłym roku i oboje powiedzieliśmy zdecydowanie nie. . Będziemy tylko cieszyć się dziećmi i naszymi wnukami - powiedziała "The Sun" Sue.

*Jednak rodzeństwo ma wątpliwości, czy zapewnienia rodziców wystarczą. * Para zarzekała się bowiem, że ostatnim dzieckiem będzie Archie, który ma 14 miesięcy. Dzieci twierdzą, że ich rodzice nie zatrzymają się na nieparzystej liczbie potomstwa.

*Wielodzietnych rodzin nie brakuje również w Polsce. * Pani Sylwia i pan Grzegorz z Jaworza w woj. śląskim wychowują osiemnaścioro dzieci. Są rekordzistami jeśli chodzi o program 500+. Świadczenia przysługują im na 11 dzieci, więc co miesiąc otrzymują 5500 zł.

bCIhPxAt

*Ale obu rodzinom daleko do najliczniejszej rodziny na świecie. * Największa mieszka we wsi Baktawang w Indiach i liczy 193 osoby. Głowa rodziny, Zion Chan jest mężem 39 kobiet i ojcem licznego potomstwa. Co ciekawe, wszyscy mieszkają w jednym domu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Poród musi boleć. Ten ból pomaga w narodzinach

bCIhPxAO
KOMENTARZE
(47)
agnostyk
2 lata temu
To ludzie, czy króliki ???
Oo
2 lata temu
Dlaczego piszecie że patologia? Kiedyś był o tej rodzinie artykuł i nie było tam słowa ze korzystają z opieki społecznej, pisali ze stać ich na normalne funkcjonowanie. Nie mają luksusów ale żyją godnie za własne zarobione pieniądze. Wiec jak ich stać na tyle dzieci to niech je mają. Należy im życzyć zdrowia i powodzenia.
Gośka
2 lata temu
nienormalni
bCIhPxAP
tt
2 lata temu
normalni nie są,chyba nic innego nie robią
miasto
2 lata temu
BEZ KOMENTARZA.............................................
Najnowsze komentarze (47)
Juzew
2 lata temu
Ju
Gość 1
2 lata temu
Brawo!!!Biali,nie na socjalu!!!Nie tak jak roszczeniowi i nastawieni na socjal kolorowi przybysze-najczęściej muziole!!!!!Oby takich rodzin jak najwięcej!!!!!!!!!
Haha
2 lata temu
500+
Andri
2 lata temu
Troszke przesadzili moim zdaniem.
real
2 lata temu
Oni mają piekarnię i nie korzystają z żadnych zasiłków.
abc
2 lata temu
o matko bosko ale jurni rodzice jak kobieta moze tyle urodzic ?i nie zapasc sie pod ziemie.. hmm jestem w szoku
Gość
2 lata temu
Przecież to jest tak duże obciążenie dla organizmu matki i każde kolejne dziecko to skrajna nieodpowiedzialność tych ludzi. To nie jest normalne
jery
2 lata temu
Pierwsze dziecko w wieku 14 lat, toż to zwykły pedofil.
bCIhPxAH
super
2 lata temu
w sumie...nie sztuka dla facet bzyknac 40 kobiet.... ale srednai na 1 matke , to 5 dzieci a nie 21 szt na 1 kobiete... nie dziwne, ze porod trwal 12 minut.... ludzie maja bolesniejsze obstrukcje , niz ona porod
Mała
2 lata temu
Jeżeli ich stac...... tylko macie to ona już chyba na zewnątrz nosi...
LOLA
2 lata temu
TROSZKE PRZYKRE ŻE LUDZIE LATAMI STARAJĄ SIĘ O JEDNO UPRAGNIONE DZIECKO I SIĘ NIE UDAJE A TUTAJ TAK SAMO BYLI BY SZCZEŚLIWI JAK BY DZIECI BYLO O KILKORO MNIEJ I TAK
Tak tylko pyt...
2 lata temu
Czy tatuś tej rodziny stanął przed sądem za stosunek z małoletnia osobą skoro mamusia pierwsze dziecko urodziła w wieku 14? Przeciez takie hmm jest karalne.
wania
2 lata temu
Dobrą ma maszynkę.
rubikoń
2 lata temu
Piękna rodzina,i tak trzymać,bo inaczej muzułmany przyjadą i wprowadzą swoje POżądki.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić