REKLAMA
Odświeżone 21 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak13.01.19 (07:14)

Nauczycielka wykazała się bohaterstwem. Nie żyje

28-letnia matka i nauczycielka Dawn Croke poniosła śmierć na miejscu. Pochodzącą z Irlandii kobietę potrącił samochód terenowy. Chwilę przed tragedią ofiara zdołała odepchnąć 6-letnią dziewczynkę, ratując jej życie.
Fotolia

Przyjęła na siebie impet uderzenia. Do tragedii doszło na terenie szkoły St. Crone w niewielkim Donegal. 28-latka przebywała tam wraz z mężem i dwójką synów – Jasonem i Calumem.

Z niewyjaśnionych przyczyn w jej stronę ruszył terenowy Ford Ranger. Widząc co się dzieje, nauczycielka odepchnęła stojącą obok dziewczynkę. Sama nie zdążyła uskoczyć.

REKLAMA

Dziecko również doznało obrażeń. Dziewczynka trafiła do szpitala z urazem stopy i złamaną miednicą. Jednak dzięki reakcji Dawn Croke jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Lekarze oceniają, że odzyska pełną sprawność.

Lokalna społeczność w żałobie. Dawn Croke udzielała się charytatywnie. Ona i jej rodzina byli dobrze znani mieszkańcom hrabstwa Donegal.

Miała wspaniałą osobowość. Była człowiekiem ciepłym i utalentowanym. Kochali ją uczniowie, była bardzo lubiana wśród innych nauczycieli. Jesteśmy zdruzgotani jej śmiercią – napisała w oświadczeniu szkoła, w której pracowała 28-latka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Potrącenie na przejściu dla pieszych w Łukowie

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij