Paulina Kwiatkowska| 

Nie pozwolili jej pojechać kolejką, bo ma za duży biust

35

Tanya Willis nie mogła skorzystać z kolejek górskich na terenie wesołego miasteczka Thorpe Park w Wielkiej Brytanii. Piersi wypełniające stanik o miseczce L uniemożliwiały 22-latce dopięcie belek bezpieczeństwa.

Nie pozwolili jej pojechać kolejką, bo ma za duży biust
(Facebook.com)

Kobieta wspomina to jako bardzo upokarzające przeżycie. Mimo że nie jest otyła, tylko szczodrze obdarzona przez naturę, nie mogła skorzystać z atrakcji, jak pozostali goście miasteczka. Nie dostała nawet zwrotu za bilet, za który zapłaciła 29 funtów (ok. 140 zł).

Trwa ładowanie wpisu:facebook

To było dla mnie bardzo przykre. Zostałam wyrzucona z wagonika i wracając musiałam przejść obok tych wszystkich ludzi stojących w kolejce. Nie wszystkie kobiety mają miseczkę B - czytamy jej wypowiedź w Lad Bible.

*Kierownictwo parku rozrywki uważa, że to „dla jej dobra”. *Rzeczniczka Thorpe Park poprosiła, by Tanya skontaktowała się z nią w sprawie zwrotu kosztów za wstęp. Nic nie wspomniała jednak o tym, by atrakcje miały być dostosowane dla kobiet o większym, niż przeciętny, biuście.

*Cały dzień spędziła patrząc, jak jej rodzina świetnie się bawi. * Tanya jechała do wesołego miasteczka razem z najbliższymi przez cały dzień. Dlatego nie pozostało jej nic innego, jak powstrzymać złość i czekać, aż najbliższym znudzą się atrakcje.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić