o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Niezapomniany wieczór panieński - jak zaskoczyć przyszłą pannę młodą?

1
Podziel się

Nieodłącznym elementem organizacji ślubu i przyjęcia weselnego jest wieczór panieński. To stresogenne przedsięwzięcie, wymagające dużych nakładów pracy i zaangażowania, musi być poprzedzone chwilą wytchnienia. Na ostatniej prostej przygotowań weselnych przychodzi czas na zastrzyk pozytywnej energii, solidnej dawki motywacji i dobrego nastawienia dla panny młodej. Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński? Czym zaskoczyć przyszłą pannę młodą? Poniżej podpowiemy wam, o czym warto pamiętać planując tę wyjątkową imprezę.

Niezapomniany wieczór panieński - jak zaskoczyć przyszłą pannę młodą?
(Materiały prasowe)
bDUyWdiZ

Kto powinien zorganizować wieczór panieński?

Według ankiety, którą przeprowadził portal ślubny Wesele z klasą, zdecydowana większość panien młodych powierza organizację tego wieczoru swojej świadkowej. To spore wyzwanie dla pierwszej druhny, jednak z pomocą najbliższego kobiecego grona panny młodej, zorganizujecie niezapomniane przyjęcie. Jeżeli panna młoda czuje się jak ryba w wodzie w organizacji imprez i zechce zaplanować ten wieczór samodzielnie, postarajcie się wesprzeć ją na każdym etapie przygotowań. Niech staną się one przyjemnością, a nie dodatkowym, spędzającym sen z powiek obowiązkiem.

Idealny wieczór panieński - jak powinien wyglądać?

Plan wieczoru musi być dopasowany do preferencji panny młodej. Na podstawie waszych rozmów na ostatnim etapie organizacji wesela, dowiecie się czego tak naprawdę potrzebuje przyszła małżonka i jak chciałaby uczcić ten szczególny dzień. Czy jest zmęczona ciągłymi przygotowaniami i marzy by wyjechać na relaksujący weekend do SPA, w góry lub posiedzieć w domu i zorganizować piżama party z przyjaciółkami? A może czeka, aż w końcu uwolni swoje emocje na szalonej imprezie w klubie lub babskim wypadzie do jednej z europejskich stolic? Odpowiedzi na te pytania to połowa sukcesu udanego wieczoru panieńskiego. Oto kilka dodatkowych pomysłów na ciekawe spędzenie dnia:

bDUyWdjb

- piknik w stylu boho - kobiecy relaks na łonie natury,
- gra miejska lub wizyta w escape roomie - fantastyczny pomysł na dobrą zabawę i integrację wszystkich uczestniczek wieczoru,
- wizyta w centrum rozrywki - wybierzcie tę opcję jeśli gwiazda wieczoru ma skonkretyzowane zainteresowania dotyczące danej dziedziny nauki lub dyscypliny sportu,
- kurs makijażu, gotowania, jazdy konnej - jeżeli przyszła panna młoda wspominała o chęci zdobycia nowych umiejętności, takie rozwiązanie z pewnością przypadnie jej do gustu,
- wyjazd na koncert - wieczór panieński przy dźwiękach ulubionej muzyki? Dlaczego nie!
- przebierana impreza - bez względu na to, czy spędzacie ten wieczór w domu czy ruszacie w miasto, impreza tematyczna wprawi w dobry nastrój każdą z was.

Kogo zaprosić na ten wieczór?

W wieczorze panieńskim powinno uczestniczyć grono kobiet, które jest najbliższe pannie młodej. Listę uczestniczek zdobędziecie dyskretnie podpytując ją, z kim chciałaby spędzić ten wyjątkowy dzień. Jeśli organizacja imprezy nie jest tajemnicą, zapytajcie o to wprost. Wieczór panieński to czas na relaks i dobrą zabawę. Jeżeli w towarzystwie są osoby, które nie darzą się sympatią, postarajcie się by wyjaśniły nieporozumienia przed przyjęciem. Kiepska atmosfera i odczuwalne napięcie wpłynie na nastroje wszystkich dziewczyn i zepsuje nawet najbardziej starannie przygotowaną imprezę.

Element zaskoczenia

Która z nas nie lubi niespodzianek. Bez względu na to, w jakim stopniu panna młoda uczestniczy w planowaniu i przygotowaniach wieczoru panieńskiego, pamiętajcie o uwzględnieniu elementu zaskoczenia. To coś, co powinno wprawić gwiazdę wieczoru w dobry nastrój, wzruszyć, sprawić, że pojawi się uśmiech, który nie zniknie z jej twarzy do końca przyjęcia, a zarazem dodać sił na nadchodzący, najważniejszy dzień w jej życiu. Taką niespodziankę może stanowić:
- plan wieczoru (pełen nieoczekiwanych wydarzeń), wręczony na początku przyjęcia,
- niespodziewany gość (np. obecność jednej z zaproszonych dziewczyn, której nie spodziewała się przyszła panna młoda),
- unikatowa atrakcja (np. lekcja tańca lub skok ze spadochronem),
- wyjątkowa sesja zdjęciowa,
- spersonalizowany prezent (np. pamiątkowy album pełen zdjęć i życzeń od każdej uczestniczki wieczoru, bransoletka z grawerem, gustowna bielizna na noc poślubną),
- test wiedzy o przyszłym mężu, połączony z radami dla przyszłej żony.

bDUyWdjh

Wieczór panieński to czas na chwilę zapomnienia, dobrą zabawę i długie rozmowy w doborowym towarzystwie. To wyjątkowy dzień, w którym najważniejsza jest przyszła panna młoda. Zadbajcie o to by, żaden z elementów zaplanowanego wieczoru nie wprawił jej w zakłopotanie lub nie popsuł świetnego nastroju. Bawcie się dobrze, by wspominać ten dzień przez wiele kolejnych lat!

bDUyWdjC
KOMENTARZE
(1)
Lena
rok temu
Miałam niezapomniany panieński w tunelu aerodynamicznym w Lesznie zorganizowany przez moją najlepszą przyjaciółkę i inne koleżanki. Postarały się. Aż mnie zaskoczyło, że żadna z nich wcześniej się nie wygadała :)
Najnowsze komentarze (1)
Lena
rok temu
Miałam niezapomniany panieński w tunelu aerodynamicznym w Lesznie zorganizowany przez moją najlepszą przyjaciółkę i inne koleżanki. Postarały się. Aż mnie zaskoczyło, że żadna z nich wcześniej się nie wygadała :)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić