o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Nocne Wilki nie przejadą przez Polskę

66
Podziel się

W obliczu zamknięcia polskich granic rosyjscy motocykliści przygotowali nową trasę wyprawy do Berlina. "Odmowa rządu w Warszawie jest cyniczna i złośliwa" - mówią.

Nocne Wilki nie przejadą przez Polskę
(WP.PL)
bDUseMCt

Nocne Wilki dotrą do Niemiec okrężna drogą. Jak informuje Tv Zvezda, lider rosyjskiego klubu motocyklowego Aleksander Załdostanow, znany również pod pseudonimem "Chirurg", ogłosił, że kontrowersyjny rajd Nocnych Wilków ominie nasz kraj. Początkowo trasa przejazdu miała prowadzić kolejno przez terytorium Białorusi, Polski, Austrii, Czech i Niemiec.

Rosjanie wyruszyli w trasę 29 kwietnia. Ich rajd "Drogami Zwycięstwa" służy upamiętnieniu zwycięstwa ZSRR w II wojnie światowej. 30 kwietnia Nocne Wilki miały wjechać na teren Polski, mimo zdecydowanego sprzeciwu ze strony Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Uważamy odmowę rządu w Warszawie dla obywateli pragnących oddać hołd radzieckim żołnierzom, którzy zginęli podczas wyzwolenia Europy od faszyzmu, za szczególnie cyniczny i złośliwy gest - powiedział rosyjskim mediom Aleksander Załdostanow.

bDUseMCv
Nocne Wilki planują wjechać do Berlina 9 maja.

Autor: Beata Kruk

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store

Nie przegap:
bDUseMCB
bDUseMCW
KOMENTARZE
(66)
Aquarius 43
5 lata temu
W odwecie Rosja wprowadzi zakaz wjazdu Polakom na uroczystości z wiązane z Katyniem i Smoleńskiem i wtedy zobaczymy ,kto jest górą...
bolo
5 lata temu
Ktoś powinien wyciągnąć dłoń do pojednania i taki przejazd to jest okazja . Ale nie
mrumru
5 lata temu
powinni ich zaprosić na miesięcznice smoleńską do Wa-wy przecież to też słowianie no i parę baniek też ich zginęło w czasie wojny i niestety większość to biedni niewinni ludzie
bDUseMCX
zulus czaka
5 lata temu
Powinno się ich przepuścić, w końcu na terenie obecnej Polski zginęło ich 600 000. To nie jest Stalin ani NKWD tylko patrioci. My możemy mieć nasz Rajd Katyński, to i oni mają prawo pomodlić się nad prochami swoich pobratymców z pośród których nie brak więźniów Oświęcimia.
Magik
5 lata temu
A ja się tak zastanawiam, dlaczego np. Niemcy nie zamknęli drogi wjazdu... My Polacy jak zwykle musimy ze wszystkimi wojować... Niemcy, Brukeslka, Rosja... Zamiast potrafić dogadać się... Niestety mamy takie położenie geograficzne a nie inne, i to powinno skłonić do myslenia. Moglibyśmy być państwem ważnym. A tak jesteśmy buforem dla innych...
Najnowsze komentarze (66)
hh
5 lata temu
i prawdę powiedział że to cyniczny i zlośliwy gest .
mm.
5 lata temu
duuuuuuuuuuuużo jest wpisów "braci" moskali , liżą dupę swojemu carowi
Gość
5 lata temu
kolejno przez terytorium Białorusi, Polski, Austrii, Czech i Niemiec. Bardzo ciekawe. Z Polski do Austrii, a później do Czech. Polska graniczy z Austrią?
khyf
5 lata temu
motór ........................
novy
5 lata temu
Rypnięty kraj przez inne kraje przejadą a przez Polskę Nie .I po co ten cyrk
gość niespodz...
5 lata temu
Powinni ich wpuścić i dać im ochronę policyjną. Niech jadą do tego Berlina.
usa
5 lata temu
komu oni sa potrzebni tylko dla putina reklamy
Wiktor
5 lata temu
Skoro gazociąg ominął Polskę to i ta wataha sobie poradzi.
bDUseMCP
Myśliwy
5 lata temu
Czytam te wszystkie komentarze i mam wrażenie, że niektórzy biorą tą ekipę za za zwykłych wielbicieli motocykli. Oni jednak wielbią przede wszystkim Putina. A to, że odmawia im się wjazdu do Polski to tylko obawa, że "ktoś" mógłby zrobić im krzywdę a później wszystko zwalić na Polaków. o za tym jeśli chodzi o mnie to nie życzę sobie przejazdu kolumny pojazdów ostentacyjnie obwieszonych czerwonymi flagami z sierpem i młotem. Może to komuś nie przeszkadza, ale ja jednak jestem patriotą. A jako myśliwy chcę zauważyć, że nie wszystkie wilki są pod bezwzględną ochroną w tym kraju.
adi
5 lata temu
Przecież to prowokacja cara putina. Czerwona zaraza dąży do wojny.
Buka
5 lata temu
"cyniczny i złośliwy " to jest baran który uważa że Rosyjscy żołnierze przynieśli jedynie wyzwolenie i że to były dobre duchy chroniące Europejczyków. Tacy z nich "wyzwoliciele" że cała Europa wschodnia nie chciałaby być drugi raz tak wyzwalana.
Hazet
5 lata temu
Najłagodniej mówiąc to kontrowersyjne są skrajnie głupie i barbarzyńskie decyzje "polskich władz". Takie decyzje mogły zapadać w faszystowskich Niemczech, być może w stalinowskiej Polsce. wstyd mi za "polskie władze" Zwykli Polacy są od nich nieskończenie mądrzejsi.
Somebodyab
5 lata temu
Co nas obchodzą motocykliści , nas Polaków interesuje kto ich finansuje i jaki jest cel sponsora . Rosja z odwecie nic nam Polakom nie zrobi . Zniszczyć nas może tylko car z Moskwy
czlowiek
5 lata temu
"Polska zajęła pierwsze miejsce pod względem liczby obcokrajowców przebywających w brytyjskich więzieniach." czy to znaczy kazdy Polak jest bandyta? Jestem za motocyklistow. Zapytajcie sie pracownikow firm ktore eksportuja do Rosij ,niemcy unii w sumie wszedzie czy takie postepowanie rzadu pomaga w utryzmaniu eksportu i miejsca pracy dla nas POLAKOW.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić