REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 33 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Angelika Karpińska03.08.19 (18:38)

Nowy Jork. 50-latka oczyściła wody powodziowe za pomocą pachołka drogowego

Podczas gdy inni bezradnie stali i patrzyli na zalaną autostradę Long Island w Nowym Jorku, 50-latka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Za pomocą pachołka drogowego oczyściła wody powodziowe. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
twitter.com/DaphneYouree/

50-letnia Amerykanka została okrzyknięta "bohaterką autostrady". Kobieta właśnie wracała ze swoim kotem od weterynarza, gdy zobaczyła że autostrada Long Island jest zalana z powodu wcześniejszej burzy.

Samochody nie mogły przejechać przez drogę. Ludzie zaparkowali swoje auta i bezradnie patrzyli na autostradę zastanawiając się, kiedy z pomocą przyjadą odpowiednie służby.

REKLAMA

Daphne Youree nie zamierzała stać bezczynnie. Kobieta weszła do błotnistych wód powodziowych i odkryła, że kanalizacja zatkała się przez ziemię i patyki. Wzięła do rąk pachołek drogowy i z jego pomocą zaczęła pozbywać się brudu.

Po prostu woda deszczowa z kawałkami drewna i ziemią zatkała odpływ. Kiedy go odblokowałam, droga całkiem szybko się wyczyściła. W najgłębszym miejscu woda sięgała mi za kolana - powiedziała Daphe Youree cytowana przez goodnewsnetwork.org.

twitter.com/DaphneYouree

Zobacz także: Motocyklistka kontra gęsi. Zobacz nagranie

Dzięki 50-latce mieszkańcy Nowego Jorku mogli przejechać przez autostradę. Użytkownicy Twittera żartowali, że kobieta powinna zostać wybrana na nowego burmistrza miasta.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij